Vibrátor Vibe Therapy QUANTUM BLACK

7,10 

Katalógové číslo: 6946689010975 Kategória: Značka:

Popis

Vodeodolný vibrátor Vibe Therapy QUANTUM sa svojim tvarom a veľkosťou sa radí do kategórie diskrétnych erotických pomôcok. Tento luxusne vyzerajúci mini vibrátor v čiernom prevedení úplne predurčený stať sa skvelým spoločníkom na cestách. Quantum má na svojom tele zahĺbenie, pre zväčšenie dotykovej plochy s klitorisom. Ponúka veľmi silné a účinné vibrácie, ktoré sa jednoducho ovládajú iba jedným tlačidlom. Po jeho stlačení sa uvedie vibrátor do prevádzky a ďalšie dva stisky navýšia intenzitu vibrácií. Ďalšie 4 stlačenia tlačidla potom prepínajú vibračné programy a dlhým stlačením sa vibrátorček Vibe Therapy QUANTUM vypína. Poháňaný je 1 x 1,5V N/LR1 batérií. Vodeodolná konštrukcia batérií dovoľuje použitie pri vodných hrách. Odporúčame používať s týmto vibrátorom lubrikačný gél, v tomto prípade je možné kombinovať akékoľvek gély z našej ponuky. Po použití vibrátor opláchnite pod tečúcou vodou a riadne vysušte. Rozmaznávajte sa a vyberte si aj ďalšie výrobky značky VIBE THERAPY priamo tu.
Prečo si vybrať vibrátor Vibe Therapy QUANTUM:

diskrétny mini vibrátor vhodný na cesty – pohodlne sa zmestí do kabelky
ponúka 7 stupňov vibrácií (3 vibrácie plynulé, 4 vibrácie pulsačné)
vodeodolný – skvelý spoločník pri vodných hrách
kvalitný materiál, luxusný tvar

Parametre:

Farba: čierna
Materiál: ABS plast
Rozmery: dĺžka: 8,5 cm, použiteľná dĺžka: 6 cm, priemer: 1,8 – 2 cm
Vibrácie: áno
Vodeodolnosť: áno
Pohon: 1 x 1,5V N/LR1 batéria
Lubrikácia: akékoľvek lubrikačné gély

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor Vibe Therapy QUANTUM BLACK

Cena za Vibrátor Vibe Therapy QUANTUM BLACK je 7.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor Vibe Therapy QUANTUM BLACK dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor Vibe Therapy QUANTUM BLACK – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6946689010975.

Produkt Vibrátor Vibe Therapy QUANTUM BLACK nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Vibrátor PRETTY LOVE OWEN green, Kolík análny Y.Love ABBOT čierny, Vibrátor Svakom AYLIN POWERFUL PULSATING DUAL-HEADED modrý, Vibrátor YEQU DARO ružový