Vibrátor UltraZone RING ME HONEY

44,50 

Katalógové číslo: 846623001266 Kategória: Značka:

Popis

Chcete pocítiť vlnu rozkoše s každým zazvonením svojho mobilu? Chcete zase pocítiť vzrušenie z každej prichádzajúcej sms? Práve pre vás je tu UltraZone Ring Me Darling!
Miniatúrny oranžový vibrátorik s ovládačom v tvare mobilu na krátkej šnúre vám túto možnosť ponúka. Vibrácie sú aktivované zakaždým, keď je zaznamenaný signál ľubovoľného mobilného telefónu vzdialeného max. do 8 metrov od vibrátora. Odošlite správu alebo zavolajte a vibrovanie sa spustí znova! Počkajte na prichádzajúci hovor alebo sms a znova pocítite nečakaný príval rozkoše s prekvapením. Vibrátory UltraZone Ring Me dávajú mobilnej komunikácii úplne nový rozmer! Nechajte sa prekvapiť nečakaným hovorom…
Ak vás už hranie s mobilom nebaví a radšej dáte prednosť klasickému ovládaniu, aj to je s vibrátormi UltraZone Ring Me možné. Stačí prepnúť ovládaciu páčku do ďalšej polohy a vibrácie tak spustiť okamžite. Na výber je 5 vibračných programov, ktoré sa zároveň zobrazujú na malom LCD display ovládača. Pohon zaisťujú 3 x AAA batérie. Hlavným použitým materiálom je húževnatý a zdravotne nezávadný ABS plast. Po každom použití odporúčame umyť vibrátor mydlovou vodou a dobre vysušiť, pri dlhšom nepoužívaní potom vybrať batérie.

Parametre:

Farba: oranžová, biela
Materiál: ABS plast
Rozmery: 8 x 4,3 x 3,8 cm
Pohon: 3 x AAA batérie
Vibrácie: áno
Vodeodolnosť: nie

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor UltraZone RING ME HONEY

Cena za Vibrátor UltraZone RING ME HONEY je 44.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor UltraZone RING ME HONEY dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor UltraZone RING ME HONEY – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 846623001266.

Produkt Vibrátor UltraZone RING ME HONEY nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Pipedream King Cock Elite 8″ Silicone Dual Density Cock Tan, realistické dildo s prísavkou 22 x 5,4 cm, Vibrátor Tracy's Dog OG Flow Bean fialový, Vibrátor Blush GAIA ECO coral, Stimulátor klitorisu SATISFYER LITTLE SECRET čierny