Vibrátor Svakom AYLIN POWERFUL PULSATING DUAL-HEADED modrý

75,90 

Katalógové číslo: 6959633143254 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

Dokonalá technológia pre dráždenie bodu G
Dve samostatne ovládateľné ramená
Súbežná stimulácia klitorisu a bodu G
Ergonomický tvar sa perfektne prispôsobí telu
5 vibračných programov s 5 stupňami intenzity
Prvotriedny zamatovo jemný lekársky silikón
Dobíjanie magnetickým USB káblom

Popis produktu:
Dámy, rady by ste zažili úplne neopísateľné pocity vyvolané slastným a vytrvalým dráždením bodu G? Potom pre vás máme perfektný vibrátor Svakom AYLIN POWERFUL PULSATING DUAL-HEADED, ktorý tieto zážitky zariadi a vy si budete užívať chvíle plné vášne. Doprajte si nezbudnuteľné chvíľky osamote alebo s partnerom. Tento miláčik je naviac vodeodolný, takže skvelo poslúži aj k okoreneniu sólo či spoločných radovánok v sprche.

Materiál a vzhľad:
Vibrátor AYLIN je potiahnutý hodvábne hladkým prvotriednym lekárskym silikónom, ktorý je nezávadný pre telo a skvelo drží telesnú teplotu, čím zaručí realistickejšie pocity. Pomôcka je vybavená dvoma ramenami, ktoré budú vaše intímne partie dráždiť súbežne alebo oddelene, podľa toho, aké nastavenie si zvolíte. Ergonomický zvlnený tvar zaistí perfektné prispôsobenie telu a zaručí vám ohromujúce potešenie v podobe výbušného orgazmu.

Funkcie a vlastnosti:
Pomôcka je vybavená 5 vibračnými módmi s 5 intenzitami. Veľké rameno je opatrené výstupkom, ktorý silno pulzuje a bude vďaka tomu presne cieliť na váš bod G a tým ho stimulovať. Králičie rameno je vlnité a bude veľmi efektívne dráždiť klitoris.

Vodeodolnosť a napájanie:
Vodeodolnosť vibrátoru zaistí ľahkú údržbu a okorení vaše chvíľky v sprche. Energiu pomôcke dodáte magnetickým USB káblom, ktorý je súčasťou balenia. Pre úplne nabitie postačia 2 hodiny.

Ovládanie:
Jednoduchosť ovládania vás nadchne. Na rukoväti nájdete iba tri tlačidlá. Šípky nahor a dole a tlačidlo so symbolom S. Vypnutie a zapnutie docielite pridržaním symbolu S po dobu 2 sekúnd. Dvoma krátkymi stlačeniami prepnete medzi vibráciami na jednotlivých ramenách. Ramená môžu vibrovať jednotlivo alebo obe súčasne. Dvojitým stlačením jednej zo šípok zaistíte prepnutie vibračného módu a krátkymi stlačeniami šípok zvýšite a znížite intenzitu vibrácií.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodne báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití pomôcku opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor Svakom AYLIN POWERFUL PULSATING DUAL-HEADED modrý

Cena za Vibrátor Svakom AYLIN POWERFUL PULSATING DUAL-HEADED modrý je 75.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor Svakom AYLIN POWERFUL PULSATING DUAL-HEADED modrý dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor Svakom AYLIN POWERFUL PULSATING DUAL-HEADED modrý – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6959633143254.

Produkt Vibrátor Svakom AYLIN POWERFUL PULSATING DUAL-HEADED modrý nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: AkuWand 2, WOMANIZER STARLET 2 Coral, Vibrátor SATISFYER DOUBLE FUN biely, Lovense Domi Female Attachment