Vibrátor Svakom AVERY POWERFUL THRUSTING fialový

67,70 

Katalógové číslo: 6959633168547 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

Technológia samo-prirážania pre väčší pôžitok
Hodvábne jemný lekársky silikón
Súbežná stimulácia vagíny aj klitorisu
Dva samostatne ovladateľné motory
Elegantný design
Dobíjanie pomocou magnetického USB káblu
Moderná fialová farba

Popis produktu:
Dámy, rady by ste zažili nebesky slastný orgazmus bez akejkoľvek námahy? Máme pre vás riešenie v podobe vibrátora Svakom AVERY POWERFUL THRUSTING, ktorý má zabudovanú funkciu prirážania, takže všetku prácu urobí za vás. Technológia prirážania spolu so stimuláciou klitorisu zaistí nebesky silné nekončiace orgazmy. Prekvapte partnera a prizvite tohto miláčika do spálne… uvidíte, že si ho zamiluje aj vaša polovička.

Materiál a vzhľad:
Vibrátor je potiahnutý prvotriednym lekárskym silikónom, ktorý je zamatovo hebký na dotyk a dokáže udržať telesnú teplotu, takže vyvolá realistickejší dojem dotyku. Telo vibrátora je zložené z dvoch ramien, ktoré sú ľahko zvlnené, čo ešte viac zosíli stimuláciu každého nervového zakončenia vo vašom lone. Pomôcka je drobnejších rozmerov, čím bude vhodná aj pre začiatočníkov vo svete erotiky.

Funkcie a vlastnosti:
Hračka má zabudovných 5 vibračných a 5 prirážajúcich programov, ktoré majú 5 stupňov intenzity. Ramená sa dajú ovládať zvlášť aj súbežne, takže vaše horúce momenty môžu byť postupne vygradované až k neopísateľným vrcholom.

Vodotesnosť a napájanie:
Vibrátor je úplne vodotesný, preto je vhodný aj pre vodné radovánky. Napustite si vaňu, zapáľte si sviečky a zažite elektrizujúcu atmosféru s uvolňujúcim koncom. Energiu tomuto maznáčikovi dodáte pomocou magnetického USB káblu. Pre úplne nabitie postačia 3 hodiny.

Ovládanie:
K ovládaniu poslúžia iba tri tlačidlá na rukoväti. Tlačidlo so symbolom S vibrátor po pridržaní po dobu 2 sekúnd zapne a vypne. Dvojitým stlačením symbolu S prepnete medzi vibráciami oboch ramien, alebo len jedného. Dvojitým stlačením šípky nahor či dole prepnete vibračné a prirážajúce módy. Jednoduchým stlačením šípok zosílite a zoslabíte intenzitu.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití pomôcku opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor Svakom AVERY POWERFUL THRUSTING fialový

Cena za Vibrátor Svakom AVERY POWERFUL THRUSTING fialový je 67.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor Svakom AVERY POWERFUL THRUSTING fialový dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor Svakom AVERY POWERFUL THRUSTING fialový – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6959633168547.

Produkt Vibrátor Svakom AVERY POWERFUL THRUSTING fialový nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Seven Creations H2O Viking, Stimulátor prostaty NEXUS REVO AIR with Suction čierny, GoGasm Pussy & Ass Vibrator Purple, Vibrátor Svakom EMMA NEO Interactive Warming Wand čierny