Vibrátor Svakom AMY 2 G-SPOT fialový

74,00 

Katalógové číslo: 6959633146651 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

Luxusný moderný design
Ergonomický tvar pre stimuláciu bodu G
Inovatívna technológia flexibilného tela
Výkonný, ale tichý motor
5 vibračných programov v 5 intenzitách
Prvotriedny hodvábne jemný lekársky silikón
Magnetický USB kábel

Popis produktu:
Zažite nekončiace orgazmy a výbuchy vášne vďaka jedinečnej technológii, ktorá zaistí dokonalú flexibilitu vibrátora a spôsobí nebeskú rozkoš. Vibrátor Svakom AMY 2 G-SPOT svojou ohybnosťou zaručí presne takú stimuláciu bodu G, aká vám vyvolá nepoznanú slasť. Prizvite tohto miláčika so sebou do spálne a uvidíte, že to rozhodne nebudete ľutovať…

Materiál a vzhľad:
Vibrátor je potiahnutý prvotriednym hodvábne jemným lekárskym silikónom, ktorý je nezávadný pre telo a skvelo drží teplotu, čím posíli reálny pocit dotyku. Má ergonomický tvar so sploštenou plochou na špičke, takže perfektne prenesie vibrácie na bod G a docieli dokonalú stimuláciu. AMY je drobnejších rozmerov, čím skvelo padne do ruky a dobre sa s pomôckou manipuluje.

Funkcie a vlastnosti:
AMY má zabudovaných 5+1 vibračných módov s 5 intenzitami. Hračku ovláda veľmi výkonný, ale tichý motor. Uprostred tela má umiestnené ohybné miesto, ktoré simuluje kĺb a zaisťuje tým neodolateľnú flexibilitu.

Vodotesnosť a napájanie:
Vibrátor je úplne vodotesný, môžete ho preto prizvať na vodné hrátky do vane či sprchy a zažiť tak dvojité uvoľnenie. Energiu mu dodáte pomocou magnetického USB káblu. Pre plné dobitie postačí 1,5 hodiny.

Ovládanie:
Jednoduchosť ovládania vás nadchne. Na rukoväti vibrátora nájdete iba tri tlačidlá. Pridržaním symbolu S pomôcku zapnete a vypnete. Dvojitým stlačením šípky nahor alebo dole prepnete vibračný program a jedným stlačením zosílite intenzitu.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodne báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití pomôcku opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor Svakom AMY 2 G-SPOT fialový

Cena za Vibrátor Svakom AMY 2 G-SPOT fialový je 74 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor Svakom AMY 2 G-SPOT fialový dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor Svakom AMY 2 G-SPOT fialový – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6959633146651.

Produkt Vibrátor Svakom AMY 2 G-SPOT fialový nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Le Wand Die Cast Rechargeable Vibrating Massager Silver, Vibe Therapy Quantum Růžová, WE-VIBE UNITE purple, Iroha by Tenga Zen Vibrator