Vibrátor SATISFYER MONO FLEX červený

38,10 

Katalógové číslo: 4061504002668 Kategória: Značka:

Popis

Zažite nepoznané a bavte sa v rytme úžasných a zmyselných vibrácií. Tento maznáčik si vás omotá okolo prsta behom okamihu. Malinovo červený vibrátor MONO FLEX od známej značky SATISFYER poteší aj tých najnáročnejších užívateľov. Ako prvý vás nadchne jeho hladké telo zo zamatovo hebkého a jemného silikónu lekárskej kvality, ktoré pohladí vašu pokožku s tou najnežnejšiou starostlivosťou. Nádherný moderný dizajn a tvary vás budú baviť. Ozdobená rukoväť na zadnej strane z odolného ABS plastu matne zlatej farby má decentný nádych. MONO FLEX je ohybný a disponuje flexibilným stimulátorom klitorisu. Špička je ergonomicky zakrivená pre dokonalé dráždenie bodu G a perfektne sa prispôsobí vašim krivkám. Tento elegán má 2 extrémne tiché a výkonné motory, ktoré vám doprajú 10 vibračných a pulzačných režimov v rôznych rytmoch a zaistí vám tak tie najzmyselnejšie intímne chvíle. Navyše si ku každému režimu môžete vybrať jednu z piatich intenzít sily vibrácií. To však nie je nevyhnutne konečné číslo. Stiahnite si aplikáciu Satisfyer Connect a objavte nekonečnú túžbu a hravosť, ktorú vám dopraje.
Mobilná aplikácia, ktorá je pre vás úplne zadarmo, ponúka naozaj širokú paletu využiteľnosti, či už použitie ako diaľkový ovládač, výber z veľkého množstva prednastavených režimov v knižnici, vytvorenie vlastnej krivky alebo sekvencie vibrácií, zdieľanie s ostatnými užívateľmi, ovládanie hlasom alebo prepojenie na diaľku s telefónom partnera z akéhokoľvek kúta sveta. Zaujímavou funkciou je synchronizácia hudby s vibráciami a to z vášho playlistu vrátane ponuky prepojenia so Spotify. Ľudovo povedané počúvate svoju obľúbenú muziku a v jej rytme budete opojne rozmaznávaná. Vzrušujúca môže byť aj možnosť chatu a videorozhovoru. Môžete ho ovládať aj pomocou múdrych hodiniek. Zatiaľ fungujú iba s niektorými produktmi Apple, ktoré disponujú gyroskopom. V aplikácii tiež vidíte stav nabitia batérie.
Ako je už u SATISFYERU zvykom, tiež MONO FLEX je vodotesný podľa certifikátu IPX7, takže ho vyskúšajte aj v sprche či vo vani , kedy vás v spojení s teplou vodou čaká mimoriadna zábava a nabíja sa pomocou priloženého magnetického USB kábla.
Uvoľnite sa a prežite jazdu svojho života!

Ovládanie je veľmi jednoduché. Spodné tlačidlo so symbolom dvoch vlniek podržte po dobu 3 sekúnd. Privíta vás krátka vibrácia a spustí sa prvý a najslabší režim vibrácií. Krátkym stlačením rovnakého tlačidla meníte programy vibrácií a pulzovania vždy o jeden dopredu, krátkym stlačením tlačidla s jednou vlnkou sa o jeden vraciate späť. Tlačidlami + a – pridávate alebo uberáte na sile vibrácií. Podržaním tlačidla s dvoma vlnkami po dobu 3 sekúnd vibrátor vypnete. Pre celkové reštartovanie stačí podržať tlačidlo so symbolom vĺn po dobu 10 sekúnd. Úspešnosť reštartu je vám potvrdená 5 vibráciami.
Stiahnite si v Google Play či App Store aplikáciu s názvom Satisfyer Connect a ovládajte intuitívne svoj vibrátor pohodlne cez mobil. Po inštalácii budete mať ponuku vytvorených režimov či live control, ovládanie hlasom aj hudbou a po vytvorení free účtu môžete sťahovať vytvorené režimy inými užívateľmi a prepájať sa s nimi či s partnerom cez telefón. Párovanie bluetooth spustíte podržaním tlačidla s dvoma vlnkami po dobu 4 sekúnd. Vibrátor dvakrát rýchlo zavibruje a LED indikátor začne blikať.

V prípade lubrikácie doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.

Prečo si vybrať vibrátor SATISFYER MONO FLEX:

jedinečný vibrátor známej značky v nádhernom dizajne
dva neuveriteľne tiché a výkonné motory
flexibilný telo a stimulátor klitorisu
veľmi kvalitný zamatovo hebký silikón lekárskej kvality
10 rôznych vibračných a pulzačných režimov
5 intenzít sily vibrácií
veľa možností ovládania cez mobilnú aplikáciu
ovládania hlasom alebo hudbou či na diaľku s partnerom
vodotesný podľa certifikátu IPX7
jednoduché ovládanie
dobíjanie pomocou priloženého magnetického USB kábla
ľahká údržba

Parametre:
Farba: červená, zlatá
Materiál: silikón, ABS plast
Rozmery: celková dĺžka 20,3 cm, použiteľná dĺžka 11,5 cm, priemer 3,5 cm, dĺžka stimulátora 5 cm, priemer stimulátora 2,3 cm
Vibrácie: áno
Pohon: nabíjateľná Li-on batéria
Vodotesnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Slovná značka a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie týchto značiek spoločnosťou EIS GmbH je na základe licencie. Apple, logo Apple a Apple Watch sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc., názov Android a logo sú ochranné známky a vlastníctvo spoločnosti Google LLC. Funkcie Satisfyer App a Bluetooth® sú k dispozícii u jedného zo zahrnutých produktov. © 2020 EIS GmbH, všetky práva vyhradené.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor SATISFYER MONO FLEX červený

Cena za Vibrátor SATISFYER MONO FLEX červený je 38.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor SATISFYER MONO FLEX červený dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor SATISFYER MONO FLEX červený – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4061504002668.

Produkt Vibrátor SATISFYER MONO FLEX červený nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Zalo Bess 2 Clitoral Massager, Vibrátor WE-VIBE CHORUS COSMIC modrý, Náhradné hlavice SATISFYER NUMBER TWO sada 5 ks biele, Vibrátor prirážací ZALO KING vínový