Vibrátor SATISFYER LOVE ME červený

49,80 

Katalógové číslo: 4061504036625 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

Súbežná stimulácia klitorisu a bodu G
Veľmi silné vibrácie
12 vibračných programov na oboch ramenách
Prvotriedny jemný lekársky silikón
Prispôsobivosť vďaka plne ohybnému telu
2 samostatné motory
Vodotesný pre hrátky na súši aj vo vode
Ľahká údržba
Magnetický USB kábel

Popis produktu:
Zažite nepoznanú rozkoš vďaka súbežnej stimulácii klitorisu a bodu G. Plne flexibilné telo vibrátora LOVE ME od značky Satisfyer si zamilujete a nebudete sa ho môcť nabažiť. Zažite s týmto králičím vibrátorom zmyselné chvíľky osamote alebo ho zverte do rúk partnerovi a okoreňte si spoločné chvíľky vo vašej spálni.

Materiál a vzhľad:
Pomôcka je potiahnutá hodvábne jemným lekárskym silikónom, ktorý je vhodný aj pre citlivú pokožku. V kombinácii s ABS plastom tvorí dokonalú dvojicu. Úplná ohybnosť oboch ramien vibrátora zaistí perfektné prispôsobenie telu, takže môžete hračku využívať v najrôznejších pozíciách. Na rukoväti sa nachádza očko, vďaka ktorému sa vibrátor lepšie drží a ľahšie sa s ním manipuluje. Rameno stimulujúce klitoris je zložené z troch jazýčkov, pre ešte intenzívnejší pôžitok.

Funkcie a vlastnosti:
Vibrátor LOVE ME má v sebe zabudované dva samostatné výkonné motory, ktoré ovládajú 12 extra silných vibračných programov na každom ramene.

Vodotesnosť a napájanie:
Tento králičí pomocník je plne vodotesný, preto si ho môžete vziať aj na vodné dobrodružstvo. Zapáľte si sviečky, nalejte si pohár vína a doprajte si romantickú chvíľku pre seba. Energiu mu doplníte pomocou magnetického USB kábla, ktorý je súčásťou balenia. Pre plné nabitie potrebuje 4 hodiny v zásuvke.

Ovládanie:
Na tele stimulátora nájdete tri ovládacie tlačidlá. Pridržaním tlačidla „power“ po dobu 2 sekúnd pomôcku zapnete a tým súčasne spustíte silnejší vibračný program, ktorý znížite stlačením tlačidla „dvoch kruhov“. Krátkym stlačením tlačidla „power“ zvýšite pulzácie. Pridržaním tlačidla „power“ ich vypnete. Pridržaním tlačidla so symbolom ~ zaktivujete vibrácie na menšom ramene, krátkymi stlačeniami tlačidla ~ zvýšite silu vibrácií a opätovným pridržaním tlačidla vibrácie vypnete. Motory fungujú samostatne, takže je možné využívať každé rameno zvlášť.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodne báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití pomôcku opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor SATISFYER LOVE ME červený

Cena za Vibrátor SATISFYER LOVE ME červený je 49.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor SATISFYER LOVE ME červený dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor SATISFYER LOVE ME červený – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4061504036625.

Produkt Vibrátor SATISFYER LOVE ME červený nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Stimulátor klitorisu SATISFYER PRO 2 GENERATION 3 fialový, SATISFYER HOT LOVER, Lovense Exomoon, Dream Toys VIBES OF LOVE Honey Buns Purple