Vibrátor LELO IDA WAVE BLACK

125,00 

Katalógové číslo: 7350075028663 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

hodvábne jemný silikón prvotriednej prémiovej kvality
ergonomické rameno aj stimulátor klitorisu sa perfektne prispôsobia
dva výnimočne silné motory až s 10 vibračnými a pulzačnými rytmami
unikátna technológia WAVEMOTION™ imituje pohyb prsta pre zmyselnú masáž bodu G
prepojiteľný s mobilnou aplikáciou
ideálne na párové či hands-free hrátky
vodotesné prevedenie na mokré radovánky v sprche alebo vo vani
dobíjací pomocou priloženého USB kábla

Popis produktu:
Milujete zmyselné párové šantenie pri predohre a chcete svoju túžbu povzniesť na úplne novú a nečakane intenzívnu úroveň? Pozvite do spálne tento vzrušujúci duálny vibrátor a objavte ikonu definujúcu nespútané potešenie. Dvojitá stimulácia bodu G a klitorisu súčasne vám ponúkne fantastický hands-free zážitok a vďaka ovládaniu cez mobilnú aplikáciu môže prevziať váš partner kontrolu nad vašimi orgazmami.

Materiál a vzhľad:
Tento nádherný exkluzívny kúsok v sexi čiernej farbe so zlatým zdobením z odolného ABS plastu vám vykúzli spokojný úsmev na tvári. Je vyrobený z hodvábneho a zamatovo jemného prémiového silikónu prvotriednej kvality, ktorý má matný a dokonale hladký povrch. Materiál je úplne nezávadný pre ľudskú pokožku a v spojení s kvalitným gélom pohladí vaše intímne partie s neuveriteľnou nežnosťou. Unikátne dlhé flexibilné rameno je pôvabne tvarované na špičke a má tenkú stopku na pohodlné nosenie. Veľká guľatá hlava sa potom perfektne prispôsobí a ľahko nájde svoj cieľ.

Funkcie a vlastnosti:
Chváli sa dvoma výnimočne výkonnými motormi pracujúcimi samostatne, ktoré vám doprajú to najzvodnejšie milostné šantenie. V základe vám dopraje 4 hlboké dunivé režimy, avšak s mobilnou aplikáciou ich môže rozšíriť až na 10 vibračných a pulzačných rytmov. Tie využijete na dráždenie vášho klitorisu pre fantastické pocity vedúce k jedinečnej extáze. Rameno vďaka patentovanej technológii WAVEMOTION™ napodobňuje pohyb prsta, takže bude skvele masírovať váš bod G.

Mobilná aplikácia:
Skvelá moderná aplikácia Lelo™, ktorá je úplne zadarmo, je viacúčelové centrum erotického wellness venované ľudskej sexualite. Disponuje vskutku elegantným rozhraním, v ktorom nájdete virtuálneho sprievodcu, viac ako 4 tisíc článkov, vzťahových tipov i návodov na najrôznejšie praktiky, erotické poviedky a audio podcasty. Navyše vďaka nej je možné spárovať vaše pomôcky LELO a ovládať ich pomocou gyroskopu vo vašom telefóne nahýbaním, trasením či klasickým ovládačom. Rozšíri tak vibračné vzory aj intenzitu sily a dopraje vám mimoriadnu erotickú zábavu. Ak potom zveríte telefón partnerovi, môže nad vašimi orgazmami prevziať plnú kontrolu.

Vodotesnosť a napájanie:
Vibrátor je plne vodotesný podľa IPX7, takže je pripravený na mokré dobrodružstvo v sprche alebo vo vani.
O nabíjanie sa postará priložený USB kábel. Nabíja sa dve hodiny a v prevádzke potom vydrží rovnaký čas.

Ovládanie:
Krátkym stlačením tlačidla so symbolom ((.)) na boku hlavy ho zapnete. Následnými krátkymi stlačeniami tlačidla meníte jednotlivé vibračné a pulzačné rytmy. Vibrátor vypnete podržaním tlačidla na dobu 3 sekundy.
Pre použitie s mobilnou aplikáciou LELO™ si ju zadarmo stiahnite do telefónu. Podržaním tlačidla po dobu 3 sekúnd zapnete vibrátor a spustíte režim Bluetooth, čo potvrdí blikanie LED diódy. Otvorte aplikáciu a nájdite ikonu hračky v dolnej lište. Vyhľadajte IDA™ Wave a vyberte možnosť pripojiť. Riaďte sa animáciou na obrazovke, tj podržte tlačidlo a potvrďte pripojenie hračky. Prejdite na MY LELO TOYS a vyberte sekciu PLAY. Podrobný návod na aplikáciu nájdete tu.
Pre rozšírenie jeho nastavenia vyhľadajte hračku a vyberte ju. Následne vyberte možnosť Settings, označte všetky vibračné rytmy a dajte uložiť. Teraz aj v základe bude využívať všetky vibračné vzory.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Pred aj po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ho zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor LELO IDA WAVE BLACK

Cena za Vibrátor LELO IDA WAVE BLACK je 125 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor LELO IDA WAVE BLACK dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor LELO IDA WAVE BLACK – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7350075028663.

Produkt Vibrátor LELO IDA WAVE BLACK nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Vibrátor LELO Soraya Beads s análnymi korálkami čierny, Doxy 3 USB-C Wand Black, Vibrátor You2Toys Medical Silicone Pulsating, Vibrátor LELO LIV 2 modrý