Vibrátor Fun Factory STRONIC REAL telový

126,70 

Katalógové číslo: 4032498806310 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

zamatovo jemný lekársky silikón prvotriednej kvality
vzrušujúce hrátky bez nutnosti používať ruky
pohyblivé magnetické závažie ponúka prírazové pohyby napodobňujúce sex
neuveriteľne tichý a výkonný motor s 10 rytmami pulzácií
hĺbkovo stimuluje celý klitoris
realistický dizajn s výrazným žaluďom perfektne masíruje bod G
funkcia pamäte a zámok tlačidiel pre bezpečné cestovanie
plne vodotesné prevedenie umožní radovánky v sprche alebo vo vani
dobíjanie pomocou priloženého magnetického USB kábla

Popis produktu:
Chcete vyskúšať niečo nové a posunúť vaše orgazmy na úroveň neutíchajúcej extázy, plnej výbušných momentov vášne? Objavte silu pulzácií s týmto dokonalým spoločníkom. Neočakávajte klasické vibrácie, na ktoré ste zvyknutá a zažite to najintenzívnejšie potešenie, ktoré vás prevedie cestou erotického raja.

Materiál a vzhľad:
Pulzátor v autentickej telovej farbe je vyrobený z hodvábne jemného silikónu prvotriednej lekárskej kvality, ktorý je nezávadný pre ľudskú pokožku a pohladí vaše partie s neuveriteľnou nežnosťou. Rukoväť, ktorá sa dobre drží v ruke je z odolného kovu. Realistický dizajn s výrazným odhaleným žaluďom a hladkým telom poteší všetkých, ktorí nemusia abstraktné erotické pomôcky. Má úzku špičku uľahčujúcu penetráciu a tri ovládacie tlačidlá sú potom ľahko dostupné.

Funkcie a vlastnosti:
STRONIC sa chváli skutočne výkonným a neuveriteľne tichým motorom, ktorý nevyruší vaše tajné fantázie. Vlastne sotva spoznáte, že je zapnutý. Vďaka patentovanej technológii vás nadchne dvoma elektromagnetmi, ktoré pohybujú závažím, čím vytvoria pôsobivé a jedinečné kopulujúce pohyby napodobňujúce sex. Na výber máte 3 intenzity sily pohybu a 7 fantastických rytmov, celkom teda 10 prírazových režimov. Navyše si môžete váš obľúbený režim uložiť na neskôr prostredníctvom funkcie pamäte. Je možné si ho taktiež vziať kamkoľvek so sebou vďaka zámku tlačidiel, takže sa vám nespustí v batožine pri cestovaní.

Dokonalá stimulácia:
Výstupok klitorisu, ktorý nahmatáte, tvorí iba 10 % jeho celku. Pod pyskami potom ďalej pokračuje po okolí vagíny. A práve STRONIC masíruje celý klitoris hĺbkovo a komplexne. Nájde tak ľahko až 8 tisíc nervových zakončení v tejto oblasti, čím vám zaručí fascinujúce momenty rozkoše. Navyše prekrvuje citlivé partie a znásobí tak vzrušujúce pocity vo vašom lone. Výrazný žaluď potom jednoducho vyhľadá a skvele podráždi váš bod G. STRONIC bol navrhnutý tak, aby ste ho nemuseli držať, čím oslobodíte svoje ruky na ďalšie vzrušovanie ostatných erotogénnych zón.

Vodotesnosť a napájanie:
Pulzátor je plne vodotesný, takže je pripravený na mokré dobrodružstvo aj v sprche alebo vo vani.
O nabíjanie sa postará priložený magnetický USB kábel. Nabíja sa približne 8 hodín a v prevádzke potom vydrží až 2 hodiny.

Ovládanie:
Podržte tlačidlo FUN spolu s tlačidlom + na dobu 1,5 sekundy kvôli odomknutiu zámku tlačidiel. Ucítite jemný pohyb závažia a zvukový signál. Podržaním tlačidla FUN počas 0,5 sekundy ho zapnete, pulzátor vás privíta rozsvietením LED diód a spustí prvý prírazový pohyb. Krátkymi stlačeniami tlačidla + meníte jednotlivé kopulačné rytmy. Krátkymi stlačeniami tlačidla – sa vraciate o úroveň späť. Vypnete ho krátkym stlačením tlačidla FUN. Na uzamknutie tlačidiel podržte súčasne tlačidlo FUN a – po dobu 1,5 sekundy.
Pre uloženie obľúbeného režimu do pamäte ho vyhľadajte. Potom podržte tlačidlo FUN, kým nebudete počuť dva zvukové signály. Následným spustením pulzátora sa zapne práve do tohto rytmu. Pre deaktiváciu pamäte podržte tlačidlo, kým nebudete počuť 5 zvukových signálov.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Pred aj po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ho zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.
Upozornenie: Vďaka elektromagnetickému pôsobeniu nie je produkt vhodný pre osoby s kardiostimulátormi a nie je určený ani na análne použitie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibrátor Fun Factory STRONIC REAL telový

Cena za Vibrátor Fun Factory STRONIC REAL telový je 126.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibrátor Fun Factory STRONIC REAL telový dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibrátor Fun Factory STRONIC REAL telový – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4032498806310.

Produkt Vibrátor Fun Factory STRONIC REAL telový nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Vibrátor LELO ENIGMA čierný, Lelo Tara – čierna, WOMANIZER STARLET 2 Sapphire Blue, Vibrátor SATISFYER TOP SECRET + čierný