Vibračné guličky nafukovacie You2Toys Inflatable + RC Love Balls čierne

57,50 

Katalógové číslo: 4024144638543 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

hodvábne jemný silikón so stimulačným rebrovaním na povrchu
dlhé manipulačné pútko pre ľahké vybratie
7 vibračných a pulzačných rytmov kombinovaných s nafukovacou funkciou
prifúknutie guličky až o 1,3 cm v priemere
diaľkový ovládač z odolného ABS plastu s dosahom až 5 metrov
trénuje elasticitu svalov panvového dna
vhodné pre pokročilé
odolné proti striekajúcej vode na mokré hrátky v sprche
dobíjanie pomocou priloženého USB kábla

Popis produktu:
Dámy, užite si vzrušujúcu intímnu zábavu naplno. Objavte tieto fantastické vaginálne guličky, ktoré prekonajú vaše očakávania a pomôžu vám vyhľadať svaly panvového dna. Vzhľadom na svoju veľkosť sú vhodnejšie skôr pre pokročilé. Guličky vám vďaka hlbokým vibráciám s automatickou funkciou nafukovania vykúzlia spokojný úsmev na tvári. Sú na diaľkové ovládanie, čo vytvorí tajomnú pikantnú atmosféru v spálni.

Materiál a vzhľad:
Tieto rozkošné guličky v elegantnom čiernom prevedení majú dokonalý tvar presýpacích hodín, ktorý presne sadne na svoje miesto. Sú vyrobené z hodvábne jemného silikónu prvotriednej kvality, ktorý je nezávadný pre ľudskú pokožku a pohladí vaše partie s neuveriteľnou nežnosťou. Ľahko sa vkladajú, skvele sa prispôsobia vašim krivkám a disponujú dostatočne dlhým manipulačným pútkom na pohodlné používanie. Navyše majú po celom svojom povrchu stimulačné rebrovanie. Ovládač je potom z odolného ABS plastu.

Funkcie a vlastnosti:
Intenzívne dunivé vibrácie prebudia rozkoš vo vašom lone. Na výber budete mať hneď 7 vibračných a pulzačných rytmov, ktoré sú navyše sprevádzané automatickým režimom nafukovania vrchnej guličky. Nielen, že perfektne vyplnia váš vnútorný priestor, ale budú pracovať aj s vašimi svalmi panvového dna, ktoré rýchlo vyhľadáte a budete tak trénovať ich elasticitu. Z pôvodného priemeru guličiek 4,1 cm sa pri maximálnom nafúknutí dostanú až na priemer 5,4 cm. Navyše diaľkový ovládač s dosahom až 5 metrov spríjemní vaše chvíľky či zaistí mimoriadne dobrodružstvo v prípade, že ho dáte do ruky partnerovi.

Vodeodolnosť a napájanie:
Guličky sú odolné voči striekajúcej vode pre mokré radovánky v sprche. Ovládač vodeodolný nie je.
O nabíjanie guličiek sa postará priložený USB kábel. Nabíjajú sa dve hodiny a v prevádzke potom vydržia až 45 minút. Ovládač poháňa jedna batéria CR 2032, ktorá je súčasťou balenia.

Ovládanie:
Podržte tlačidlo power na tele guličiek po dobu 2 sekúnd pre zapnutie. Rozsvieti sa LED dióda a guličky sa uvedú do pohotovostného režimu. Krátkymi stlačeniami tohto tlačidla zapnete a meníte jednotlivé vibračné a nafukovacie rytmy. Opätovným podržaním tlačidla po dobu 2 sekúnd ich vypnete.
Na použitie s diaľkovým ovládačom zapnite guličky do pohotovostného režimu. Krátkymi stlačeniami tlačidla power na ovládači zapnete a meníte všetky jeho funkcie. Podržaním tohto tlačidla po dobu 2 sekúnd ich pozastavíte. Podržaním vrchného tlačidla so symbolom šípok zapnete nafukovanie. Krátkym stlačením tohto tlačidla uvoľníte vzduch a guličky vyfúknete. Vypnúť guličky musíte ich vlastným tlačidlom.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Pred aj po každom použití guličky opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ich zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vibračné guličky nafukovacie You2Toys Inflatable + RC Love Balls čierne

Cena za Vibračné guličky nafukovacie You2Toys Inflatable + RC Love Balls čierne je 57.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vibračné guličky nafukovacie You2Toys Inflatable + RC Love Balls čierne dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vibračné guličky nafukovacie You2Toys Inflatable + RC Love Balls čierne – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4024144638543.

Produkt Vibračné guličky nafukovacie You2Toys Inflatable + RC Love Balls čierne nájdete v kategórii

Venušine guličky a vibračné vajíčka - Podobné produkty: Vajíčko La Gemmes ROSE QUARTZ ružové S, Vibračné vajíčko LOVENSE LUSH 2 ružové, Venušine guličky Panthra Zane Geisha Balls, Venušiné guličky Fun Factory SMARTBALLS DUO bielo-červené