Venušine guličky so závažím FemmeFunn MOMENTA vibračné fialové

91,00 

Katalógové číslo: 663546901424 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

hodvábne jemný prémiový silikón so stimulačným rebrovaním na povrchu
ťažká gulička vo vnútri a závažie na dokonalú kombináciu cvičení
dlhé manipulačné pútko pre jednoduché vybratie
veľmi výkonný patentovaný motor ponúkne 10 silných vibračných a pulzačných rytmov
diaľkový ovládač s dosahom až 5 metrov
trénujú elasticitu svalov panvového dna
vhodné pre pokročilé
obe zariadenia sú odolné proti striekajúcej vode a vhodné na mokré hrátky v sprche
obe zariadenia sú dobíjacie pomocou priloženého USB kábla

Popis produktu:
Dámy, urobte niečo pre svoje zdravie a zároveň si vychutnajte mimoriadnu intímnu stimuláciu. Objavte tieto jedinečné Venušine guličky, ktoré vám pomôžu posilniť svaly panvového dna, takže sa budete cítiť mnohonásobne lepšie a znásobíte svoje aj partnerove orgazmy. Sú určené pre pokročilé, pretože kombinujú vlastnosti Venušiných guličiek s vaginálnou činkou i s vibračnými guličkami.

Panvové dno:
Ochabnuté svalstvo dokáže potrápiť nejednu ženu. Môže totiž spôsobovať zlú funkciu orgánov, bolesť chrbta a hlavy, predčasnú inkontinenciu, prolaps, poruchy spánku a má negatívny vplyv na správne držanie tela. Stáva sa tak najčastejšie po pôrode. Problémy sa ale objavujú aj pri sedavom zamestnaní. Svaly panvového dna môžete posilňovať rôznymi spôsobmi. Jednou z možností sú guličky alebo činky, ktoré stojí za to vyskúšať. V tejto prepracovanej pomôcke získate nielen oboje naraz.

Materiál a vzhľad:
Tieto fantastické guličky v elegantnom fialovom prevedení majú dokonalý tvar presýpacích hodín, ktorý presne sadne na svoje miesto. Sú vyrobené z hodvábne jemného prémiového silikónu prvotriednej kvality, ktorý je nezávadný pre ľudskú pokožku a pohladí vaše partie s neuveriteľnou nežnosťou. Ľahko sa vkladajú, sú flexibilné, takže sa skvele prispôsobia vašim krivkám a disponujú dostatočne dlhým manipulačným pútkom na pohodlné používanie. Navyše majú na celom svojom povrchu zmyselné stimulačné rebrovanie.

Funkcie a vlastnosti:
Ich výnimočnosť sa ukrýva v inovatívnej technológii motora. Bezkonkurenčný výkon patentovaného vibračného mechanizmu vám ponúkne 10 silných vibračných a pulzačných rytmov, ktoré vám zaručia správnu aktiváciu svalov panvového dna, ale aj mimoriadne okamihy plné vášne. Ku všetkému má vonkajšia gulička vo vnútri ešte ťažšiu guličku, ktorá pri akomkoľvek pohybe naráža do stien, čo vytvára podvedomé vibrácie aj pri vybití batérie. Vnútorná gulička potom predstavuje závažie, vďaka čomu majú úctyhodných 156 g. Funkcia pamäte potom nadviaže presne tam, kde ste naposledy skončili.

Diaľkové ovládanie:
Bezdrôtový diaľkový ovládač z odolného ABS plastu a silikónu sa dobre drží v ruke a s dosahom až 5 metrov spríjemní používanie guličiek. Bude ideálny v rukách partnera, pokiaľ vaše fantázie rada zveríte pod jeho kontrolu. Môžete tak zažiť nečakané dobrodružstvo, alebo vzrušujúcu nočnú prechádzku parkom. Navyše na ovládači nájdete tlačidlo boost, ktoré na 10 sekúnd spustí intenzívnu smršť emócií, ktoré oceníte predovšetkým tesne pred vrcholom.

Vodeodolnosť a napájanie:
Guličky aj ovládač sú odolné proti striekajúcej vode pre mokré radovánky či cvičenia v sprche.
O nabíjanie guličiek aj ovládača sa postará priložený USB kábel. Guličky sa nabíjajú dve hodiny a v prevádzke potom vydržia až 70 minút pri najvyššom nastavení.

Ovládanie:
Podržte tlačidlo na boku základne na 3 sekundy pre zapnutie. Rozsvieti sa LED dióda a guličky sa uvedú do pohotovostného režimu. Krátkymi stlačeniami tohto tlačidla zapnete a meníte jednotlivé vibračné a pulzačné rytmy. Opätovným podržaním tlačidla na 3 sekundy ich vypnete.
Na použitie s diaľkovým ovládačom zapnite guličky do pohotovostného režimu. Krátkymi stlačeniami tlačidla power na ovládači zapnete a meníte jednotlivé vibračné rytmy. Podržaním tohto tlačidla počas 3 sekúnd ich pozastavíte. Krátkym stlačením vrchného tlačidla so symbolom blesku zapnete na 10 sekúnd režim boost. Po uplynutí doby sa vráti do predchádzajúceho režimu. Vypnúť guličky musíte ich vlastným tlačidlom.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu týchto hračiek.
Pred aj po každom použití ich opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ich zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Venušine guličky so závažím FemmeFunn MOMENTA vibračné fialové

Cena za Venušine guličky so závažím FemmeFunn MOMENTA vibračné fialové je 91 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Venušine guličky so závažím FemmeFunn MOMENTA vibračné fialové dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Venušine guličky so závažím FemmeFunn MOMENTA vibračné fialové – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 663546901424.

Produkt Venušine guličky so závažím FemmeFunn MOMENTA vibračné fialové nájdete v kategórii

Venušine guličky a vibračné vajíčka - Podobné produkty: Nalone Yany Love Balls Set, Vibračné vajíčko LOVENSE LUSH 3 ružové, Dream Toys SEE YOU IN BLOOM 29 mm, Venušine guličky Vibe Therapy FASCINATE pink