Venušiné guličky LELO LUNA mini ružovo-modré

38,80 

Katalógové číslo: 7350022271692 Kategória: Značka:

Popis

Luxusná sada venušiných guľôčok LELO LUNA BEADS mini je tu pre všetky ženy a ich rozkoš a zdravie. Jedná sa o celosvetovo najpredávanejší cvičebný systém a veľmi kvalitné guľôčky z príjemného ABS plastu nielen pre potešenie, ale aj pre posilňovanie svalov panvového dna. Kmitajúca menšia guľôčka vnútri väčšej vyvoláva príjemné vibrujúce pocity pri chôdzi a akomkoľvek pohybe. Pravidelným cvičením žena udržuje svoje vnútorné svaly v kondícii a predchádza tak rade zdravotných problémov. LUNA sú najmodernejšie guľôčky s možnosťou zmeny ich celkovej hmotnosti. K dispozícii sú dve guľôčky s hmotnosťou 30 gramov v ružovej farbe a dve 34 gramové guľôčky vo farbe modrej. Vďaka silikónovému púzdru je možno váhy ľubovoľne kombinovať. Neskúseným užívateľkám by sme poradili začať ľahšiou váhou a tú nakoniec zvýšiť na vyššiu, čím sa zlepší pevnosť vaginálnych svalov postupne. Pre jednoduchú manipuláciu sú guľôčky opatrené pevným pútkom. Súčasťou darčekového balenia je aj saténové vrecúško a vzorka lubrikantu totožnej značky LELO. Ak sa rozhodnete pre lubrikáciu, tak vždy len gély na vodnej báze. Celú našu ponuku nájdete tu. Ako každá iná erotická pomôcka aj LUNA potrebuje po použití očistu teplou mydlovou vodou alebo siahnite po špeciálnom čistiacom prostriedku.
Dámy, ktoré vedia, aké dôležité sú pre zdravie svaly panvového dna, iste túto problematiku poznajú. Ak neviete, ochabnuté svalstvo panvového dna môže spôsobovať zlú funkciu orgánov, bolesť chrbta a hlavy, predčasnú inkontinenciu alebo aj poruchy spánku. Posilňovať ich môžete rôznymi spôsobmi. Jednou z možností sú guľôčky alebo činky, ktoré stojí za to vyskúšať. Vzhľadom k svojej váhe sú tieto guľôčky určené skôr pre pokročilých. Zaveďte guľôčky do pošvy s pomerným množstvom lubrikačného gélu. Vaším cieľom je guľôčky udržať vo vnútri, až budú vykĺzávať von. Cvičenie by malo prebiehať aspoň 15 minút denne. To samozrejme nemusí byť hneď, ale nevzdávajte to. Zo začiatku skúste cvičiť niekoľkokrát denne po kratšiu dobu. Odporúčame cvičenia obohatiť aj o Kegelove cviky. Mnoho žien cvičí pri chôdzi, behu, športe či umývanie riadu. Za neefektívne sa považuje sedenie. Výsledok sa určite čoskoro dostaví a vaše zdravie aj váš sexuálny život vám mnohokrát poďakuje.

Prečo si vybrať venušine guľôčky LELO LUNA BEADS mini:

venušine guľôčky s možnosťou zmeny ich celkovej hmotnosti
silikónové púzdro s manipulačným očkom, do ktorého možno guľôčky ľahko a pevne zasunúť
hypoalergénny ABS plast a hebký silikón, ktorý nevyvoláva alergické reakcie
erotická pomôcka 2 v 1 – pôsobí potešenie a zároveň pomáha po zdravotnej stránke
pri pravidelnom nosení navráti pošvovému svalstvu pružnosť a kondíciu a skvalitní váš sexuálny život

Parametre:

Farba: ružová, modrá, biela
Materiál: ABS plast, silikón
Rozmery: priemer guľôčok 3 cm, hmotnosť ružovej guľôčky 30 g, hmotnosť modrej guľôčky 34 g
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: iba gély na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Venušiné guličky LELO LUNA mini ružovo-modré

Cena za Venušiné guličky LELO LUNA mini ružovo-modré je 38.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Venušiné guličky LELO LUNA mini ružovo-modré dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Venušiné guličky LELO LUNA mini ružovo-modré – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7350022271692.

Produkt Venušiné guličky LELO LUNA mini ružovo-modré nájdete v kategórii

Venušine guličky a vibračné vajíčka - Podobné produkty: Vaginálny trenažér PERIFIT KEGEL EXERCISER WITH APP pink, WE-VIBE JIVE pink, Vajíčko La Gemmes ROSE QUARTZ ružové L, Vaginálne činky Sweet Smile Kegel Training Balls