Venušine gulička Fun Factory SMARTBALL UNO biela-fialová

14,80 

Katalógové číslo: 4032498331652 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

posilnenie svalov panvového dna má mnoho zdravotných benefitov
hodvábne jemný lekársky silikón a odolný ABS plast
úzka špička pre ľahké vkladanie a tenké flexibilné manipulačné pútko
ideálna pre začiatočníčky a ženy s kratším vaginálnym kanálom
ťažšia guľôčka vo vnútri vytvára umelé vibrácie každým pohybom
vhodné na cvičenie kedykoľvek a kdekoľvek aj pri bežných aktivitách
perfektná na používanie s Kegelovými cvikmi
plne vodotesné prevedenie na cvičenie v sprche alebo vo vani

Popis produktu:
Dámy, urobte niečo pre svoje zdravie. Pokiaľ sa chcete cítiť mnohonásobne lepšie a zároveň skvalitniť sexuálny život, vyskúšajte spevniť a posilniť svaly panvového dna spoločne s touto jedinečnou Venušinou guľôčkou. Je určená pre začiatočníčky a pre ženy s kratším vaginálnym kanálom, pre ktoré sú dve guľôčky príliš dlhé. Posilnené svaly panvového dna majú potom veľa zdravotných benefitov a zlepšíte svoje aj partnerovo vnímanie pri sexe.

Panvové dno:
Ochabnuté svalstvo dokáže potrápiť každú ženu. Môže totiž spôsobovať zlú funkciu orgánov, bolesť chrbta a hlavy, predčasnú inkontinenciu, prolaps, poruchy spánku a má negatívny vplyv na správne držanie tela. Stáva sa tak najčastejšie po pôrode. Problémy sa objavujú aj pri sedavom zamestnaní. Svaly panvového dna môžete posilňovať rôznymi spôsobmi. Jednou z možností sú guľôčky alebo činky, ktoré stojí za to vyskúšať. Vysoko efektívne je potom cvičenie s pomôckou pomocou Kegelových cvikov.

Materiál a vzhľad:
Menšia sympatická guľôčka rozkošnej fialovej farby je vyrobená z hodvábne jemného silikónu prvotriednej lekárskej kvality, ktorý je nezávadný pre ľudskú pokožku a pohladí vaše partie s neuveriteľnou nežnosťou. Na bokoch nájdete bielu plochu z odolného ABS plastu, ktorý prenáša vibrácie ešte intenzívnejšie. Tie sú vyvolané ťažšou oceľovou guľôčkou, ktorá sa nachádza vo vnútri. Ľahko sa vkladá vďaka zúženej špičke a disponuje tenkým a flexibilným manipulačným pútkom na pohodlné používanie.

Cvičenie kdekoľvek a kedykoľvek:
Guľôčka sa perfektne prispôsobí vašim krivkám a manipulačné pútko sa diskrétne schová v nohavičkách. Ťažšia oceľová guľôčka pri akomkoľvek pohybe naráža do steny, čím spôsobuje umelé vibrácie, ktoré podvedome aktivujú svaly panvového dna a donútia ich pracovať. Sú však veľmi tiché a tak vám nebránia nenápadne posilňovať pri bežných aktivitách, ako je chôdza, beh či plávanie. Skúsenejšie ženy ich nosia aj pri rôznych športoch. Cieľom je udržať guľôčku tak, aby nevypadávala.

Vodotesnosť:
Venušina guľôčka je plne vodotesná, takže je pripravená na cvičenie aj v sprche, vo vani či v bazéne.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Pred aj po každom použití ju opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Venušine gulička Fun Factory SMARTBALL UNO biela-fialová

Cena za Venušine gulička Fun Factory SMARTBALL UNO biela-fialová je 14.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Venušine gulička Fun Factory SMARTBALL UNO biela-fialová dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Venušine gulička Fun Factory SMARTBALL UNO biela-fialová – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4032498331652.

Produkt Venušine gulička Fun Factory SMARTBALL UNO biela-fialová nájdete v kategórii

Venušine guličky a vibračné vajíčka - Podobné produkty: Vibračné vajíčko HAPPY LOKY OCIAN REMOTE CONTROL pink, Vaginálny trenažér Lovelife by OhMiBod Krush App Connected Bluetooth tyrkysový, Vibračné vajíčko RITHUAL PRIYA G-SPOT + VIBRATION cerise, Venušiné guličky PILLOW TALK FRISKY set pink