Vaginálny trenažér Gvibe GBALLS ružový

109,00 

Katalógové číslo: 5060320510394 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

posilnenie svalov panvového dna má mnoho zdravotných benefitov
vajíčko s dvomi guľôčkami z hodvábne jemného silikónu prvotriednej kvality
zarážka v tvare kotvy pre presné umiestnenie
citlivé senzory zachytávajú stlačenie svalov panvového dna
vychytaná mobilná aplikácia s mnohými možnosťami nastavenia tréningových režimov
moderná a zábavná motivačná forma vďaka animácii
vhodný pre začiatočníčky aj pokročilé
plne vodotesné prevedenie umožňuje cvičenie v sprche alebo vo vani
dobíjanie pomocou priloženého magnetického USB kábla

Popis produktu:
Dámy, chcete sa cítiť po zdravotnej stránke mnohonásobne lepšie a zároveň skvalitniť sexuálny život? Objavte túto špičkovú modernú pomôcku na posilnenie svalov panvového dna. Trenažér je určený pre začiatočníčky aj pre pokročilé, pomôže udržať vašu pozornosť a motivuje k cvičeniu zábavnou formou videohier – vďaka prepojiteľnosti s mobilnou aplikáciou. Posilnené svaly panvového dna potom prinášajú veľa zdravotných benefitov a zlepšíte svoje aj partnerovo vnímanie pri sexe.

Panvové dno:
Ochabnuté svalstvo dokáže potrápiť nejednu ženu. Môže totiž spôsobovať nesprávnu funkciu orgánov, bolesti chrbta a hlavy, predčasnú inkontinenciu, prolaps, poruchy spánku a má negatívny vplyv na správne držanie tela. Stáva sa tak najčastejšie po pôrode. Problémy sa objavujú aj pri sedavom zamestnaní. Svaly panvového dna môžete posilňovať rôznymi spôsobmi. Jednou z možností sú guľôčky alebo činky, ktoré stojí za to vyskúšať. Avšak stáva sa pomerne často, že pri takom cvičení nezostanete dlho. Mnohé ženy ani nevedia, či cvičenie vykonávajú dobre. Chýbajúcej motivácii je ale teraz koniec a to vďaka tejto prepracovanej pomôcke.

Materiál a vzhľad:
Dve malé sympatické guľôčky rozkošnej ružovej farby v tvare presýpacích hodín sú vyrobené z hodvábne jemného silikónu prvotriednej kvality, ktorý je nezávadný pre ľudskú pokožku a pohladí vaše partie s neuveriteľnou nežnosťou. Ľahko sa vkladá, skvele sa prispôsobí vašim krivkám a disponuje tenkou stopkou pre pohodlné používanie. Zakončený je širokou bezpečnostnou základňou v tvare kotvy, ktorá zaistí, aby bol trenažér na správnom mieste.

Funkcie a vlastnosti:
Trenažér má veľmi citlivé senzory, ktoré reagujú na stlačenie svalov panvového dna a dodajú rýchlu a presnú spätnú odozvu v podobe vibrácií. V základe je možné vyberať medzi režimom stlačenia a jednou vibráciou. Môžete si tak zvoliť presne ten štýl cvičenia, ktorý vám vyhovuje. Najefektívnejší potom bude v spojení s Kegelovými cvikmi.

Časovo nenáročný:
Pre dokonalé výsledky nemusíte tráviť hodiny doma. Cvičiť môžete kedykoľvek a kdekoľvek. V pohodlí domova bude však perfektnou voľbou. Napriek tomu stačí pol hodiny denne a po 3-4 týždňoch uvidíte skutočné zmeny. Dôležitá je precíznosť a pravidelnosť. Jeho výnimočnosť podčiarkne mobilná aplikácia, ktorá vás udrží v tom správnom tréningovom režime.

Mobilná aplikácia:
Skvelá aplikácia, ktorá je úplne zadarmo, vám ponúkne virtuálneho sprievodcu s krásnymi animovanými návodmi a príručkami. Pýši sa tiež veľmi podrobnými štatistikami vašich pokrokov, motivačným programom aj menštruačným kalendárom. Navyše v nej možno navoliť program určený priamo na mieru, ako je napríklad tréning pri plánovaní tehotenstva, po pôrode či len na zlepšenie sexuálnej výkonnosti. Aby vás cvičenie stále bavilo, je aplikácia animovaná avatarom v tvare vtáčika, ktorý lieta vzduchom v závislosti na sile stlačení vašich svalov. Pri každej vibrácii vajíčka ho musíte stlačiť. V nastavení si môžete upraviť aj intenzitu vibrácie presne podľa vašich preferencií a pokiaľ nemáte práve chuť cvičiť, určite využijete v záložke FUN možnosť prežiť mimoriadne intímne okamihy iba s vibračnými a pulzačnými rytmami. S touto aplikáciou teda len tak neskončíte a vaša práca bude čoskoro vášnivo odmenená. Vaše vrcholy budú ľahšie dosiahnuteľné a partnerovi zaistíte úzky a pevný priestor, ktorý muži tak milujú.

Vodotesnosť a napájanie:
Trenažér je plne vodotesný, takže je pripravený na cvičenie aj v sprche či vo vani.
O nabíjanie sa postará priložený magnetický USB kábel. V prevádzke potom vydrží až 4 hodiny.

Ovládanie:
Krátkym stlačením tlačidla power na tele trenažéra ho zapnete. Privíta vás krátkou vibráciou a spustí kalibráciu. Do rozblikania LED diódy sa odporúča trenažér nedržať, aby sa senzory správne nastavili. Potom zaveďte trenažér do vagíny. Následným stlačením svalov trenažér spúšťa spätnú väzbu v podobe vibrácií. Ďalším krátkym stlačením tlačidla zapnete jednu stálu vibráciu.
Na použitie s mobilnou aplikáciou Magic Kegel si ju zadarmo stiahnite do telefónu. Zapnite trenažér do pohotovostného režimu a spustite aplikáciu. Riaďte sa pokynmi na obrazovke a spárujte ho. Teraz môžete meniť režim cvičenia pod záložkou Workout vľavo hore a vybrať obtiažnosť. Na lište dole prepínate štatistiky a v záložke Discover dole na lište nájdete návody a tlačidlo FUN, kde si vyberáte vibračné a pulzačné rytmy.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Pred aj po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ho zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vaginálny trenažér Gvibe GBALLS ružový

Cena za Vaginálny trenažér Gvibe GBALLS ružový je 109 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vaginálny trenažér Gvibe GBALLS ružový dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vaginálny trenažér Gvibe GBALLS ružový – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060320510394.

Produkt Vaginálny trenažér Gvibe GBALLS ružový nájdete v kategórii

Venušine guličky a vibračné vajíčka - Podobné produkty: Vibračné vajíčko Dream Toys RED REVOLUTION METIS červené, Venušine guličky Vibe Therapy FASCINATE lavender, Vajíčko La Gemmes ROSE QUARTZ ružové M, Venušine guličky so závažím FemmeFunn MOMENTA vibračné modré