ToyJoy Funky Massager

8,60 

Katalógové číslo: 8713221188007 Kategória: Značka:

Popis

Vibrátor TOYJOY FUNKY je ružový vibrátor so štyrmi vymeniteľnými nadstavcami s rôznou štruktúrou a extra hebkým povrchom. Dá sa použiť na dráždenie klitorisu i bradaviek. Vibrátor FUNKY sa určite vďaka sympatickému baleniu v žiadnej kabelke nestratí. Vibrácie sa ovládajú pomocou otočného uzáveru (ON / OFF).Pohon vibrátora FUNKY MASSAGER pink zaisťuje 1xAA batéria.
Prečo si vybrať stimulátor TOYJOY FUNKY vibračný:

malé balenie ideálne do kabelky
vibrátorik je veľmi tichý s hebkým povrchom
ideálne na dráždenie klitorisu a bradaviek
jednoduché ovládanie jedným kolieskom (ON / OFF)
nadstavce so štyrmi rôznymi drážkami
vodeodolný

Vibrátor FUNKY MASSAGER pink je vyrobený z ružového ABS plastu.
Rozmery vibrátora FUNKY MASSAGER pink sú: dĺžka 9,5 cm, priemer nástavcov 2 cm.
Tento produkt radíme do kategórie: Vibrátory.
K tomuto produktu si môžete dokúpiť akékoľvek lubrikačné gély z našej ponuky..

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí ToyJoy Funky Massager

Cena za ToyJoy Funky Massager je 8.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o ToyJoy Funky Massager dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. ToyJoy Funky Massager – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8713221188007.

Produkt ToyJoy Funky Massager nájdete v kategórii

Vibrátory - Podobné produkty: Vibrátor Dream Toys RED REVOLUTION PANDORA červený, Stimulátor klitorisu SATISFYER TRAVELER fialový, Nohavičky PANTYREBEL Vibrating Thong, Doxy 3 USB-C Wand Black