Toaletná voda RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him 50 ml

9,90 

Katalógové číslo: 3548960020722 Kategória: Značka:

Popis

Ste pripravený na vzrušujúci flirt? Prebuďte v sebe pravého gentlemana a nechajte ženy pripútať k svojej mužskej sexualite. Táto toaletná voda RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him v obsahu 50 ml bola vyvinutá pre moderných mužov a zaručene pritiahne jej pozornosť len na vás. Opojná vôňa korenistého bergamotu a sladkého bieleho melónu s červeným ovocím doplnená o jemné kvety ako je konvalinka a šalvia s osviežujúcim dodatkom mora vás očarí tajomnou vzrušujúcou mágiou. Obsahuje feromóny, ktoré podvedome aktivujú bunky vašej partnerky a vy sa tak stanete žiadanejším, než kedy predtým. Získate sexuálny náboj, ktorému nebude môcť odolať. Fľaštička s rozprašovačom sa pohodlne vojde do vrecka saka a vy tak budete kedykoľvek pripravený na zmyselnú a iskrivú atmosféru.
Zaujmite touto francúzskou vôňou a zanechajte v nej výnimočný pocit túžby.

Prečo si vybrať toaletnú vodu RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him 50 ml:

atraktívna francúzska vôňa pre moderných mužov zvyšujúca vášnivú túžbu
obsah feromónov podvedome priťahuje opačné pohlavie
fantastická korenistá vôňa s nádychom kvetov a ovocia doplnená sviežimi tónmi mora
sklenená fľaštička s rozprašovačom
prebúdza erotickú fantáziu

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 50 ml
Zloženie: Alcohol, Aqua, Parfum, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Toaletná voda RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him 50 ml

Cena za Toaletná voda RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him 50 ml je 9.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Toaletná voda RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him 50 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Toaletná voda RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him 50 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3548960020722.

Produkt Toaletná voda RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him 50 ml nájdete v kategórii

Feromóny - Podobné produkty: HOT Twilight Pheromone Natural Spray pre ženy 15 ml, Bijoux Indiscrets L’essence De Boudoir Bed & Lingerie Perfume 130ml, Parfém HOT Shiatsu Fragrance grey s feromónmi pre mužov 50 ml, Toaletná voda RUF TABOO LIBERTIN Sensual Fragrance For Him 50 ml