Taboom Diamond Wrist Cuffs Silver

38,42 

Katalógové číslo: P24302 Kategórie: ,

Popis

Taboom Diamond Wrist Cuffs Silver

Spútajte svojho partnera týmito luxusnými putyod značky Taboom! Putá sú vyrobené zo zliatiny zinku a zdobené trblietavými kamienkami. Manžety sú nastaviteľné. Dodávané vrátane 2 kľúčov a úložného puzdra.

Taboom Diamond Wrist Cuffs Silver

Udržte si svoj štýl aj v posteli a majte pod kontrolu svojho otroka s týmito odolnými, postriebrenými, drahokamami obloženými putami od značky Taboom. Manžety sú nastaviteľné. Dodávané vrátane 2 kľúčov a úložného puzdra.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Taboom Diamond Wrist Cuffs Silver

Cena za Taboom Diamond Wrist Cuffs Silver je 38.42 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Taboom Diamond Wrist Cuffs Silver dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Taboom Diamond Wrist Cuffs Silver – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24302.

Produkt Taboom Diamond Wrist Cuffs Silver nájdete v kategórii

BDSM - Podobné produkty: Roubík Bad kitty silikon, Master Series Pussy Face Oral Sex Mouth Gag, Mystim Elektro sex – Pubic Enemy No. 1 Pás cudnosti, You2Toys Ultra Realistic Vagina Pants

Pouta - Podobné produkty: Triune Peerless Link Chain Handcuffs, Pouta péřová SECRET HANDCUFFS marabou, Fetish Fantasy Metal Leg Cuffs, Kovové putá na ruky s 2 kľúčmi Fetish