Taboo For Her 50 ml

12,27 

Katalógové číslo: P20481 Kategórie: ,

Popis

S Tabu Libertin Parfém pre ženy pridáte extra romantiku a vášeň do vášho partnerského života a budete tiež atraktívnejšie pre ostatných mužov.

Tento parfum obsahuje feromóny a tiež prírodné atraktanty, ktoré sú veľmi príťažlivé pre mužov. Parfém sa zmyselnú Orientálna vôňu s ľahkými závany bazalky. Môže byť používaný denne a je perfektný pre akúkoľvek príležitosť.

Chcete pridať extra romantiku a vášeň do vášho života a byť zároveň atraktívnejšie pre ostatných mužov? S Tabu Libertin Parfém pre ženy to nie je žiadny problém!

Tento parfum obsahuje feromóny a tiež prírodné atraktanty, ktoré sú veľmi príťažlivé pre mužov. Parfém sa zmyselnú Orientálna vôňu s ľahkými závany bazalky. Môže byť používaný denne a je perfektný pre akúkoľvek príležitosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Taboo For Her 50 ml

Cena za Taboo For Her 50 ml je 12.27 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Taboo For Her 50 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Taboo For Her 50 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20481.

Produkt Taboo For Her 50 ml nájdete v kategórii

DROGÉRIA - Podobné produkty: Parfém SECRET PLAY AFRODITA Natural Pheromones pre ženy 50 ml, Pheromone SEX SPRAY 15 ML, intt Deep Throat Spray 12ml, Angry Beards Antistick Snowballs Chladivý lubrikant na gule 135 g

Feromóny - Podobné produkty: Taboo Him 50 ml, Parfém SECRET PLAY AFRODITA s feromónmi pre ženy 50 ml, Parfém HOT DUBAI limited edition man s feromónmi 30 ml, Parfém HOT TWILIGHT WOMAN Pheromone Parfum 15 ml