Sviečka Master Series Dark Pecker červená

31,20 

Katalógové číslo: 848518046918 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

špeciálny vosk taviaci sa pri nízkej teplote
bezpečný pre ľudskú pokožku
nespáli kožu a nespôsobí poranenie
zmyselná vzrušujúca bolesť pre jedinečné bondage a BDSM hrátky
luxusný dizajn penisu so semenníkmi ponúkne jednoduchú manipuláciu

Popis produktu:
Ste milovníkmi tajomných bondage či BDSM praktík a milujete ľahkú bolesť, ktorá stimuluje vašu túžbu a posilňuje rozkoš? Objavte kúzlo BDSM sviečok a okoreňte vaše obľúbené sexuálne techniky. Táto očarujúca sviečka vám ponúkne výnimočné potešenie. Hlavnou funkciou je naladiť erotickú atmosféru plápolajúcim plamienkom a následne nežne potrápiť vášho otroka.

Materiál a vzhľad:
Sviečka v pôsobivom červenom dizajne penisu so semenníkmi je vyrobená z unikátneho parafínového vosku, ktorý sa taví pri nízkej teplote okolo 60 °C, takže kožu nespáli a nespôsobí žiadne poranenia, aby bolo vaše šantenie úplne bezpečné. Ingrediencie sú nezávadné a priateľské voči ľudskej pokožke a nevysušujú kožu. Horúci vosk spôsobí príjemnú a vzrušujúcu bolesť, ktorá je pre tieto hry úplne žiaduca.

Odporúčania a použitie:
Pri manipulácii s otvoreným ohňom dbajte na zvýšenú opatrnosť. Nenechávajte sviečku bez dozoru a neklaďte ju do blízkosti horľavých predmetov. Po zapálení chvíľku vyčkajte, než sa roztopí dostatočné množstvo vosku, potom plameň opatrne sfúknite a následne môžete nakvapkať vosk na telo.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sviečka Master Series Dark Pecker červená

Cena za Sviečka Master Series Dark Pecker červená je 31.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sviečka Master Series Dark Pecker červená dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sviečka Master Series Dark Pecker červená – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 848518046918.

Produkt Sviečka Master Series Dark Pecker červená nájdete v kategórii

SM, BDSM, fetiš - Podobné produkty: Bondage BED BINDINGS RESTRAINT KIT, Prestieradlo lakované TABOOM LUXURY BONDAGE ESSENTIALS červené, Stroj You2Toys Big Bang Penetrator, Obojok a putá TABOOM D-RING COLLAR DELUXE & WRIST CUFFS vínová