Štipce na bradavky EasyToys Japanese Clover Clamps With Chain

13,40 

Katalógové číslo: 8719497665587 Kategória: Značka:

Popis

Chcete ozdobiť a zároveň potrápiť svojho otroka? Nasaďte mu tieto štipce na bradavky EasyToys Japanese Clover Clamps With Chain. Unikátny svierací systém kovové konštrukcie má na svojich ramenách mäkké gumové úchytky so štyrmi protišmykovými nopkami, aby zostali na svojom mieste. Jednoduché klieštiky rýchlo a ľahko pripevníte na bradavky. Oba štipce sú prepojené dlhou kovovou retiazkou. Tá je pripevnená na klasickom očku a môžete ju jednoducho odopnúť a využiť len štipce. Perfektná pomôcka pre všetkých priaznivcov ľahších BDSM praktík.
Ukážte svojmu subovi kto je tu pánom a nasaďte mu šperk, ktorý ho bude vzrušujúcim spôsobom sužovať.

Prečo si vybrať štipce na bradavky EasyToys Japanese Clover Clamps With Chain:

dva štipce na bradavky prepojené dlhou kovovou retiazkou
skvelá pomôcka pre BDSM praktiky
unikátny klieštičkový systém
reťaz na očkách sa dá jednoducho odopnúť
kvalitný kovový materiál
mäkké gumové úchytky s protisklzovými nopkami

Parametre:
Farba: strieborná, biela
Materiál: kov
Rozmery: celková dĺžka 49 cm, dĺžka samostatných štipcov 8,8 cm, dĺžka reťaze 29,9 cm, váha 48 g

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Štipce na bradavky EasyToys Japanese Clover Clamps With Chain

Cena za Štipce na bradavky EasyToys Japanese Clover Clamps With Chain je 13.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Štipce na bradavky EasyToys Japanese Clover Clamps With Chain dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Štipce na bradavky EasyToys Japanese Clover Clamps With Chain – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8719497665587.

Produkt Štipce na bradavky EasyToys Japanese Clover Clamps With Chain nájdete v kategórii

SM, BDSM, fetiš - Podobné produkty: Maska Cottelli Collection 1001 black, Putá na ruky FETISH SUBMISSIVE Dark Room Handcuffs Vegan Leather, Overal Black Level lakovaný čierny S, Bičík BAD KITTY HEART čierny