Sprej PJUR CULT ULTRA SHINE 250 ml

15,00 

Katalógové číslo: 827160106003 Kategória: Značka:

Popis

Silikónový olej v rozprašovači Pjur Cult Ultra Shine je určený pre starostlivosť a ochranu proti opotrebeniu gumy a latexu. Poskytuje lesk, je nelepivý, odpudzuje nečistoty a nezanecháva žiadne škvrny na materiáli. Je bez zápachu a konzervačných látok. Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Parametre:

Obsah: 250 ml
Zloženie: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sprej PJUR CULT ULTRA SHINE 250 ml

Cena za Sprej PJUR CULT ULTRA SHINE 250 ml je 15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sprej PJUR CULT ULTRA SHINE 250 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sprej PJUR CULT ULTRA SHINE 250 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160106003.

Produkt Sprej PJUR CULT ULTRA SHINE 250 ml nájdete v kategórii

Erotická kozmetika - Podobné produkty: Secret Play Brazilian Balls Strawberries Champagne 2 pack, Kama Sutra Getaway Kit, Masážny gél CONTROL 2v1 MASSAGE & PLEASURE MEDITERRANEAN SEA 200 ml, Sviečka masážna YESforLOV WITH TITILLATING SCENT 120 g