Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml

6,53 

Katalógové číslo: 4035223520307 Kategória: ,

Popis

Kozmetický prípravok Eros 101 Prolong na penis s oneskoreným efektom oddiali vaše vyvrcholenie a predĺži vaše milostné hry. Veľmi známy a veľmi obľúbený prípravok pre mužov na zmiernenie predráždenosti penisu pri súloži a zabránenie predčasnému výronu semena.

Prečo si vybrať sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml:

dermatologický testované
pomáha oddialiť ejakuláciu
šetrný k sliznici
rozpustný vo vode
bez tuku a oleja

Parametre:
Obsah: 30 ml
Zloženie: Aqua, Glycerín, Laureth-9, PEG-6 Caprylic / Capric Glycerides, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Menthyl lactate, Lactic Acid, Parfum (Fragrance)

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml

Cena za Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml je 6.53 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4035223520307.

Produkt Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml nájdete v kategórii

Oddialenie ejakulácie - Podobné produkty: Sprej Eros MARATHON MEN LONG 50ml, Cobeco Wild Stud Delay spray 22 ml, Gél na oddialenie ejakulácie System JO PROLONGER 60 ml, Sprej Black Stone Delay Spray 15 ml

Afrodiziaká pre mužov - Podobné produkty: Gél INTIMATE EARTH MOJO Niacin And Yohimbe Prostate Stimulating 30 ml, Sprej Black Stone Delay Spray 15 ml, Sérum PJUR SUPERHERO CONCENTRATED Delay 20 ml, MENstop 18 ml