Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml

6,53 

Katalógové číslo: 4035223520307 Kategórie: ,

Popis

Kozmetický prípravok Eros 101 Prolong na penis s oneskoreným efektom oddiali vaše vyvrcholenie a predĺži vaše milostné hry. Veľmi známy a veľmi obľúbený prípravok pre mužov na zmiernenie predráždenosti penisu pri súloži a zabránenie predčasnému výronu semena.

Prečo si vybrať sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml:

dermatologický testované
pomáha oddialiť ejakuláciu
šetrný k sliznici
rozpustný vo vode
bez tuku a oleja

Parametre:
Obsah: 30 ml
Zloženie: Aqua, Glycerín, Laureth-9, PEG-6 Caprylic / Capric Glycerides, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Menthyl lactate, Lactic Acid, Parfum (Fragrance)

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml

Cena za Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml je 6.53 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4035223520307.

Produkt Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml nájdete v kategórii

Afrodiziaká pre mužov - Podobné produkty: Kvapky ERO MARATHON MEN LONG POWER DROPS 30 ml, Gél INTIMATE EARTH MOJO Niacin And Yohimbe Prostate Stimulating 30 ml, Sprej pre oddálenie ejakulácie Boners Delay Spray 15 ml, Sprej Eros MARATHON MEN LONG 50ml

Oddialenie ejakulácie - Podobné produkty: Bull Power Delay gel 30ml, Pjur Pro-Long Spray 20ml, Gél Orgie Xtra Time Delay Gel 15 ml, Pjur Superhero Performance Spray 20ml