Španielske mušky COLA KICKS 15 ml

6,20 

Katalógové číslo: 8717344178846 Kategória: Značka:

Popis

Španielske mušky s príchuťou COLA KICKS zvyšujú chuť na sex a sexuálnu aktivitu u žien i mužov. Jedná sa o chemikáliu, ktorá reprodukuje účinky puchyrníkovej verzie. Táto kvapalina bola pôvodne získaná z chrobákov, ktorí žijú v Španielsku. Samec chrobáka používa túto tekutinu na sexuálne zvedenie samičky. Sušené a drvené telo tohto hmyzu bolo skôr medicínsky používané ako dráždidlo a diuretikum, ale bolo tiež považované za účinné afrodiziakum. Legenda o tom, že španielska muška je mocné afrodiziakum je stará stovky rokov. Kvapky zosilňujú sexuálny podnet, zlepšujú sexuálnu aktivitu a tiež náladu. Látka vyvolá dráždenie urogenitálneho traktu a vyvoláva pocit svrbenia u citlivých membrán, pocit, ktorý aktivuje túžbu po pohlavnom styku.
V dôsledku svojho zloženia tento produkt nie je vhodný pre deti, preto uchovávajte mimo ich dosahu. Skladujte v chlade, suchu a tme.

Prečo si vybrať španielskej mušky COLA KICKS 15 ml:

afrodiziakum pre ženy aj pre mužov
príjemná príchuť obľúbenej coly
zvýšenie libida
povzbudzuje tiež unavený organizmus

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 15 ml
Použitie: maximálne 3 ml (7 – 10 kvapiek) raz za 24 hodín. Odporúčaná denná dávka by nemala byť prekročená!
Zloženie (v 3 ml): voda, 40,5 mg L-arginín, 15 mg vitamínu C (ako kyselina L-askorbová) (18,75% DDD%), príchute, konzervačné látky: E211, E202

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Španielske mušky COLA KICKS 15 ml

Cena za Španielske mušky COLA KICKS 15 ml je 6.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Španielske mušky COLA KICKS 15 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Španielske mušky COLA KICKS 15 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8717344178846.

Produkt Španielske mušky COLA KICKS 15 ml nájdete v kategórii

Afrodiziaká - Podobné produkty: Herbal popper RUSH 15ml, Afrodiziakum RUF APHRODICT GUARANA ZN+ 100 ml, HOT eXXtreme Power Caps pre mužov 2 ks, Gel VIAGEL for woman 30ml