Size Matters MAXtwist Nipple Suckers

32,65 

Katalógové číslo: P24285 Kategórie: ,

Popis

Size Matters MAXtwist Nipple Suckers

Táto sada od Size Matters s dvoma prísavkami na bradavky je špeciálne vyrobená pre to, aby vaše bradavky stoporila! Tieto prísavky zvyšujú citlivosť bradaviek. Ľahko sa používajú a zostávajú na svojom mieste.

Rozmery:

10,3 cm x 4 cm x 4 cm

Size Matters MAXtwist Nipple Suckers

Tieto jednoduché a výkonné prísavky na bradavky od Size Matters sú ideálne pre každého, kto hľadá konzistentné a silné sanie. Jediné, čo musíte urobiť, je priložiť základňu odsávačky pevne k telu, a potom otočiť ľahko uchopiteľným ovládacím uzáverom na vytvorenie okamžitého sania. Vychutnajte si pocit ľahkého sania alebo otočte gombík ďalej a vytvorte vákuum. Stačí otočiť uzáver späť, aby ste vrátili vnútorný piest do pôvodnej polohy a uvoľnili sanie.

Rozmery:

10,3 cm x 4 cm x 4 cm

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Size Matters MAXtwist Nipple Suckers

Cena za Size Matters MAXtwist Nipple Suckers je 32.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Size Matters MAXtwist Nipple Suckers dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Size Matters MAXtwist Nipple Suckers – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24285.

Produkt Size Matters MAXtwist Nipple Suckers nájdete v kategórii

BDSM - Podobné produkty: Latexové rukavice červené – L, Poutací set Bad Kitty Bettfesseln 4-teilig, Zalo Luxurious and Romantic Bondage Kit, Ouch! Biceps Band Glow in the Dark

Prísavky a štipce - Podobné produkty: Rouge Nipple Clamps, Lola Games spony na bradavky Party Hard Gossip, Fetish Fantasy Aligator Nipple Clamps, Pipedream Fetish Fantasy Crystal Nipple Clamps svorky na bradavky