SilexD Plug Model 2 XS Black

9,58 

Katalógové číslo: P24289 Kategórie: , ,

Popis

SilexD Plug Model 1 XS Black

Užite si análny sex s týmto prémiovým silikónovým kolíkom s dvojitou hustotou od SILEXD®. Je vyrobený z materiálu SILEXPAN®, ktoré sú termoreaktivní. Pre zaujímavejší zážitok a vyššiu simuláciu môžete dildo ohriať alebo ochladiť.

Termoreaktívne vlastnosti: mäkšie pri zahrievaní vo vode alebo mikrovlnnej rúre, tvrdšie pri ochladení v chladničke.

Rozmery:

dĺžka 8 cm, priemer 4,5 cm

SilexD Plug Model 1 XS Black

SILEXD® ponúka množstvo dildá s extra mäkkou vysoko kvalitnou silikónovou kožou s dvojitou hustotou výplňou SILEXPAN® a vnútorným tvrdým jadrom pre extrémne realistický pocit a neporovnateľný zážitok z potešenia.

Revolučná patentovaná receptúra materiálu SILEXPAN® použitá na výplň výrobkov umožňuje lepšiu hustotu a vyššiu flexibilitu dilda. Dodáva mu nádherný pocit a väčšiu elasticitu.

SilexD® ponúka najkvalitnejšiu silikónovú kožu na trhu. Tento silikón platinovej triedy je bez ftalátov, bez latexu, bezpečný pre telo, hypoalergénny a neporézny, takže sa ľahko čistí a je odolnejší.

Maximálny pocit, hustota a flexibilita s extra výkonnou prísavkou.

Pre zaujímavejší zážitok a vyššiu simuláciu môžete dildo ohriať či ochladiť, je termoreaktívny.

Termoreaktívne vlastnosti: mäkšie pri zahrievaní vo vode alebo mikrovlnnej rúre, tvrdšie pri ochladení v chladničke.

Rozmery:

dĺžka 8 cm, priemer 4,5 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí SilexD Plug Model 2 XS Black

Cena za SilexD Plug Model 2 XS Black je 9.58 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o SilexD Plug Model 2 XS Black dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. SilexD Plug Model 2 XS Black – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24289.

Produkt SilexD Plug Model 2 XS Black nájdete v kategórii

Análne pomôcky - Podobné produkty: You2Toys Los Analos Double Delight Silicone Strap-On Purple, We-Vibe Ditto, You2Toys Super Long Flexible Butt Plug Set Skin, Tailz Waggerz Wagging And Vibrating Puppy Tail

Nevibračné análne kolíky - Podobné produkty: Gläs Blue Spiral Glass, Gläs Classic Glass Butt Plug, b-VIBE Snug Plug 1, b-VIBE Snug Plug 6

PRE ŽENY - Podobné produkty: Penthouse Go hotter – black – XL, Doer medical Aloe Vera & Vitamin E 100ml, Feel Silicone II, Tanga Obsessive Intensa thong – černá – L/XL