Sérum PJUR SUPERHERO CONCENTRATED Delay 20 ml

11,67 

Katalógové číslo: 827160110871 Kategórie: ,

Popis

Inovatívne špeciálne sérum pre mužov Superhero Concentrated Delay od nemeckej firmy PJUR v optimalizovanom, vysoko koncentrovanom zložení, slúži na zníženie citlivosti penisu bez znecitlivujúceho účinku. Vytvára neviditeľný ochranný film so silnejšou vrstvou po celej dĺžke penisu, zníži citlivosť a tým aj oddiali vyvrcholenie.
Navyše sérum neovplyvňuje Vašu partnerku. Vystreknite 1 až 2 krát PJUR Superhero Concentrated Delay na penis vrátane žaluďa a nechajte vstrebať. Neobsahuje lidokaín alebo benzokaín! Je dermatologicky testovaný a bezpečný pre každodenné použitie. Tento produkt je možné používať s kondómom. Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Prečo si vybrať Sérum PJUR SUPERHERO CONCENTRATED Delay 20 ml:

znižuje citlivosť penisu – (bez efektu ochromenia) pre dlhší a slastnejší pocit
zabraňuje predčasnej ejakulácii a zvyšuje sexuálny výkon
bezpečný pri každodennom používaní, neobsahuje lidokaín a benzokaín
ľahká aplikácia pomocou pumpičky

Parametre:

Obsah: 20 ml (neutrálna vôňa)
Aplikácia: 1 – 2 x nastriekajte, naneste na penis a okolie žaluďa, počkajte 15 -20 sekúnd
Zloženie: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Polymethylsilsesquioxane

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sérum PJUR SUPERHERO CONCENTRATED Delay 20 ml

Cena za Sérum PJUR SUPERHERO CONCENTRATED Delay 20 ml je 11.67 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sérum PJUR SUPERHERO CONCENTRATED Delay 20 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sérum PJUR SUPERHERO CONCENTRATED Delay 20 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160110871.

Produkt Sérum PJUR SUPERHERO CONCENTRATED Delay 20 ml nájdete v kategórii

Afrodiziaká pre mužov - Podobné produkty: Sprej pre oddálenie ejakulácie Boners Delay Spray 15 ml, MENstop 18 ml, Gél Orgie Xtra Time Delay Gel 15 ml, Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml

Oddialenie ejakulácie - Podobné produkty: Sprej na penis Eros PROLONG 101 30 ml, Cobeco Wild Stud Delay spray 22 ml, Kvapky ERO MARATHON MEN LONG POWER DROPS 30 ml, EXS – Delay Spray Plus – 50ml