Sensuva Throat Relaxing Spray Butter Rum 30ml

14,96 

Katalógové číslo: P20486 Kategórie: ,

Popis

Relaxačné sprej Sensuva Deeply Love You Throat Relaxing Spray je ideálnou pomôckou pri ústnom uspokojovaní mužského náprotivku. Tento ochutený znecitlivujúce sprej, vám pomôže uvoľniť svaly v hrdle a vziať jeho náradie do úst hlbšie než kedykoľvek predtým.

Nastriekajte sprej 1 až 2 krát do zadnej časti úst. Vďaka tomu nastane uvoľnenie svalov v krku a obaja partneri si tak môžu čo najlepšie užiť orálny stimuláciu.

 

Sensuva Relaxing Spray je dodávaný v peknej fľaštičke s rozprašovacím systémom, ktorý zaistí presnú aplikáciu. Zloženie je vegánskej.

Relaxačné sprej Sensuva Throat Relaxing Spray Butter Rum je ideálna pomôcka pri ústnom uspokojenie mužského náprotivku. Vďaka tomuto ochucenému znecitlivujícímu spreji, ktorý vám pomôže uvoľniť svaly v hrdle a vezmete jeho náradie do hĺbky hĺbky, než kedykoľvek predtým, než do vás partner použije zamiluje.

Nastriekajte sprej 1 až 2 krát do zadnej časti úst. Vďaka tomu nastane uvoľnenie svalov v krku, a obaja partneri si tak môžu čo najlepšie užiť orálny stimuláciu.

 

Sensuva Relaxing Spray je dodávka v pekných fľaštičkách s rozprašovacím systémom, ktorý zaisťuje ďalšiu aplikáciu. Zloženie je vegánskej.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sensuva Throat Relaxing Spray Butter Rum 30ml

Cena za Sensuva Throat Relaxing Spray Butter Rum 30ml je 14.96 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sensuva Throat Relaxing Spray Butter Rum 30ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sensuva Throat Relaxing Spray Butter Rum 30ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20486.

Produkt Sensuva Throat Relaxing Spray Butter Rum 30ml nájdete v kategórii

Intímna hygiena pre ženy - Podobné produkty: So Divine Menopause Dilator Set, Prowler RED Shower Shot Small, Rouge Anal Douche, Sada INSPIRE DILATOR KIT 5 ks

PRE ŽENY - Podobné produkty: You2Toys Double Strap On, Dildo Purpink, Smyslná tanga Obsessive Hetea thong – červená – S/M, Noir Handmade P005 Sexy String with Perfect Cut – L