Satisfyer Tri Ball 2 Light Blue

49,96 

Katalógové číslo: P24199 Kategórie: , ,

Popis

Satisfyer Tri Ball 2 Light Blue

Zažite multifunkciu akú ste nikdy predtým nespoznali… Tri Ball 2 od Satisfyer je multivibrátor pre stimuláciu niekoľkých bodov potešenia, a to všetky súčasne! Užite si klitorisálnu, vaginálnu a análnu stimuláciu naraz vďaka flexibilnému a ohybnému drôtu v základni prístroja. Podobne ako Lay-on vibrátor umožňuje Tri Ball 2 preskúmať vonkajšiu stimuláciu. S nastaviteľným drôtom ľahko prispôsobte produkt tak, aby zodpovedal vašej anatómii. Tri Ball 2 je o niečo kratšia ako Tri Ball 1, s guličkami umiestnenými bližšie pri sebe, celkovo zakrivenejším tvarom a prstencovou rukoväťou. Zažite silné vibrácie prostredníctvom 3 motorov umiestnených v pevných guličkách. Preskúmajte 10 vibračných programov s 5 úrovňami intenzity, celkom 50 kombinácií vibrácií! Tri Ball 2 je vyrobený zo silikónu bezpečného pre telo, je dobíjací a je vodeodolný (IPX7). Pokiaľ je vašou silnou stránkou efektivita, vitajte v nádhernom svete multivibrátorov!

"Main-Feature-Icons_Gray_Vibration" Stimulácia klitorisu, pyskov ohanbia a hrádze
   "Main-Feature-Icons_Gray_Strong-Motors"Satisfyer Tri Ball 2 Light Blue

Satisfyer Tri Ball 2 s 3 výkonnými motormi a guličkami pre zmyselné potešenie stimuluje klitoris, análny otvor a vaginálny vstup naraz. Silikónový vibrátor je možné vďaka integrovanému drôtu flexibilne nastavovať a prispôsobovať.

Tri Ball 2 vám ponúka individuálnu flexibilitu a silné, nezabudnuteľné vibrácie. Tento inovatívny multivibrátor vyrobený z pružného silikónu šetrného k pokožke s 3 mierne sploštenými guličkami sa stará o vaše vonkajšie erotické body a rozmaznáva klitoris, análny otvor a pošvový vchod. S 3 motormi, z ktorých každý je umiestnený v guličkách vibrátora, poskytuje Tri Ball 2 zmyselné potešenie bez akýchkoľvek kompromisov! K dispozícii máte podľa vašich predstáv neuveriteľných 10 vibračných programov, ktoré je možné kombinovať s 5 rôznymi silami vibrácií – pre 50 možných kombinácií, ktoré len čakajú, až ich vyskúšate!

Tri Ball 2 je špeciálny druh multivibrátora a presvedčí aj svojim neuveriteľne flexibilným spracovaním. Vďaka vnútornému drôtu sa prispôsobí vašej individuálnej anatómii – ohýbajte tvar a polohu erotických guličiek tak, ako to práve potrebujete. Intenzívne vibrácie sa ovládajú na veľkoryso pojatom poistnom krúžku. Mierne sploštené guličky sú na rozdiel od extrémne pružnej podložky prekvapivo a vzrušivo tuhé.

Tri Ball 2 si môžete užiť aj pod vodou – vďaka vodeodolnej úprave (IPX7) si ho môžete zobrať so sebou do vane alebo sprchy. Možno ho ľahko vyčistiť teplou vodou a trochou jemného mydla a je rýchlo pripravený na opätovné použitie vďaka priloženému USB nabíjaciemu káblu.

"Main-Feature-Icons_Gray_Vibration"

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Satisfyer Tri Ball 2 Light Blue

Cena za Satisfyer Tri Ball 2 Light Blue je 49.96 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Satisfyer Tri Ball 2 Light Blue dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Satisfyer Tri Ball 2 Light Blue – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24199.

Produkt Satisfyer Tri Ball 2 Light Blue nájdete v kategórii

Erotické pomôcky - Podobné produkty: Košieľka AVANUA RIMA ružová 2XL-3XL, Svakom – Lucas Long Lasting Vibrator Black, Pančuchy Leg Avenue s mašľou PLUS biele, Šaty Noir HANDMADE F184 čierne S

Satisfyer - Podobné produkty: Satisfyer Little Wand – nabíjací vibrátor na klitoris (biely), Satisfyer 1 next generation, Satisfyer Sugar rush, Satisfyer Seal You Soon

Womanizer, Satisfyer - Podobné produkty: ROMP Reverb Lilac, Satisfyer Curvy Trinity 5+ vibrator, Clandestine Mimic+ app, Womanizer Premium 2 White