Satisfyer G Spot Flex 5+

57,65 

Katalógové číslo: P24198 Kategórie: , ,

Popis

Satisfyer G Spot Flex 5+

Perfektne sedí! Multifunkčný vibrátor, ktorý to všetko zvládne. G-Spot Flex 5 Connect App od Satisfyer má úplne flexibilný krk, ktorý je určený na ohnutie akýmkoľvek kreatívnym spôsobom, ktorý chcete! Hľadáte niečo, čím dosiahnete svoj bod G alebo bude pôsobiť ako králičie vibrátor? Už nehľadajte! Tento všestranný vibrátor vám môže pomôcť objaviť a zamerať sa na všetky vaše obľúbené zóny potešenia. G-Spot Flex 5 Connect sa vyznačuje tenkým a okrúhlym hriadeľom s elegantnými ABS detailmi. Aplikácia G-Spot Flex 5 Connect s podporou Bluetooth sa pripája k oceňovanej bezplatnej aplikácii Satisfyer Connect, ktorá vám dáva možnosť úplnej kontroly nad výkonnými motormi. G-Spot Flex 5 Connect je vyrobená zo silikónu bezpečného pre telo, je dobíjacia a vodotesná (IPX7).

"Hlavní Kompatibilný s bezplatnou aplikáciou Satisfyer, ktorá je dostupná pre iOS a Android
"Hlavní Anatomická optimalizácia: uhol stimulácie je možné nastaviť
Satisfyer G Spot Flex 5+

Model G-Spot Flex 5 Connect od Satisfyer prináša flexibilitu, zábavu a elegantný dizajn. Vnútorný drôt sa postará o to, že sa vibrátor pre bod G premení na vibrátor typu rabbit. Môžete ho ovládať pomocou aplikácie Satisfyer Connect (ale aj nemusíte) a dosiahnuť naozaj exkluzívne zážitky.

S týmto všestranným vibrátorom spojíte svojich obľúbených erotických kamarátov do jedného všestranného zariadenia: použite G-Spot Flex 5 Connect App ako vibrátor pre bod G a individuálne upravte uhol stimulácie vďaka vnútornému drôtu. Jediným pohybom ruky je možné tento flexibilný vibrátor premeniť na vibrátor typu rabbit, ktorý stimuluje klitoris a bod G zároveň. Vyberte si z 12 rôznych úrovní vibrácií a nechajte sa vyniesť do oblakov rozkoše!

Elegantný vibrátor s kovovým leskom je obalený mäkkým silikónom šetrným k pokožke, ktorý je veľmi jemný. Pri natiahnutí slúži spodný koniec drieku ako praktická rukoväť, ktorá sa príjemne a pevne drží aj v tých najdivokejších chvíľach. Vďaka vodeodolnému prevedeniu (IPX7) prináša model G-Spot Flex 5 Connect App veľa rozkoše aj v sprche alebo vani a je možné ho ľahko čistiť teplou vodou a jemným mydlom. Spojte vibrátor s cenami ovenčenou aplikáciou Satisfyer Connect a vytvorte si vlastné vibračné vzorce alebo roztočte motorček na horúcu hudbu. Ovládanie pomôcky môžete tiež prenechať svojmu miláčikovi – s týmto parťákom na hranie sa nudiť rozhodne nebudete.

"Hlavní Kompatibilný s bezplatnou aplikáciou Satisfyer, ktorá je dostupná pre iOS a Android

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Satisfyer G Spot Flex 5+

Cena za Satisfyer G Spot Flex 5+ je 57.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Satisfyer G Spot Flex 5+ dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Satisfyer G Spot Flex 5+ – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24198.

Produkt Satisfyer G Spot Flex 5+ nájdete v kategórii

Erotické pomôcky - Podobné produkty: Vibrátor Nobü JILI G-Spot Vibrator purple, Košielka PASSION ERZA CHEMISE black L-XL, Sada análnych kolíkov Feelztoys BIBI 3 ks čierna, Fun Factory Big Boss G5 telová

Satisfyer - Podobné produkty: Satisfyer Pro 2 Next Generation, Satisfyer Pro Penguin Next Generation, Satisfyer Seal You Soon, Satisfyer Orca

Womanizer, Satisfyer - Podobné produkty: Satisfyer Purple Pleasure, Satisfyer Curvy Trinity 3 červený, Lelo Ida Wave, SVAKOM PULSE UNION APP-CONTROLLED SUCTION STIMULATOR