Satisfyer Double Ball-R

57,65 

Katalógové číslo: P24246 Kategórie: , ,

Popis

Satisfyer Double Ball-R

Vydajte sa na cestu jedinečného potešenia s revolučným Satisfyer Double Ball-R. Toto všestranné potešenie, vytvorené s ohľadom na vaše maximálne uspokojenie, je navrhnuté tak, aby vám prinieslo nekonečné vlny potešenia ako análne, tak vaginálne. Toto dildo vyrobené zo silikónu šetrného k pokožke je nielen super mäkké a jemné, ale taktiež vytvára jedinečný pocit, ktorý vám zatají dych. Vnútri jeho hodvábneho zovňajšku sa voľne pohybujú dve vážené gule a vytvárajú vzrušujúci kinetický zážitok, ktorý vo vás prebudí každé nervové zakončenie. A tým potešenie nekončí! Vďaka prísavnej základni môžete Double Ball-R pripevniť na rovné povrchy, čo umožňuje použitie bez použitia rúk. Či už sa rozhodnete preskúmať potešenie sami alebo s partnerom. Jeho radostné krivky poskytujú pohodlný úchop, zatiaľ čo silikón šetrný k telu zaisťuje nebeský dotyk, ktorý umocní vaše potešenie do nových výšin. Rovnako ako všetky prémiové produkty je Double Ball-R úplne vodotesný, čo vám umožní pustiť sa do sprchy alebo vane. Po použití je možné dildo ľahko vyčistiť vodou, jemným mydlom a trochou čističa hračiek.

"Main-Feature-Icons_Gray_Silicone" Vyrobené zo super mäkkého lekárskeho silikónu šetrného k telu, ktorý je hladký na dotyk a extrémne hygienický
Satisfyer Double Ball-R

Doprajte si mimoriadnu stimuláciu so Satisfyer Double Ball-R. Neobsahuje žiadne vibrácie, ale dve zaťažené guličky, vďaka ktorým sa toto análne a vaginálne dildo pohybuje – každý malý pohyb vytvára neporovnateľne vzrušujúci pocit, ktorý rozžiari vaše zmysly. Pre ešte väčšiu flexibilitu je Double Ball-R vybavený širokou prísavkou, ktorú môžete pripevniť na všetky hladké povrchy.

S Satisfyer Double Ball-R si užijete viac ako dvojnásobnú zábavu, pretože toto dildo je neuveriteľne univerzálne – bez akýchkoľvek vibračných programov. Vďaka širokej základni ho môžete ľahko použiť ako análne aj vaginálne dildo. So svojim mäkkým povrchom zo silikónu šetrného k pokožke do vás jemne kĺže, zatiaľ čo mierne zvlnená povrchová štruktúra poskytuje ešte intenzívnejší pocit.

Keď už hovoríme o intenzívnom: Čo odlišuje túto milostnú hračku, sú dve vážené loptičky, ktoré sa voľne pohybujú vo vnútri Double Ball-R a poskytujú neopísateľné pocity pri každom pohybe, ktorý dokáže držať krok s vibráciami iných hračiek. Na rozdiel od vibrátorov je rytmus úplne náhodný v závislosti na polohe, v ktorej Double Ball-R používate – takže sa rozhodne nebudete nudiť! Navyše si môžete vybrať, či vložíte guľôčku do špičky alebo obe guličky tohto silikónového dilda, čo poskytuje ďalšie variácie. A môžete ju skombinovať s ďalšími milostnými hračkami.

Vďaka základni, ktorá nielen zaisťuje bezpečnosť, ale slúži aj ako prísavka, môžete Satisfyer Double Ball-R tiež pripevniť na hladké, rovné povrchy, ako je podlaha, a nechať tak voľné ruky pre ďalšiu stimuláciu počas sólového času. A toto zaťažené dildo je možné použiť aj pri partnerskom milovaní: Vďaka základni ho môžete vložiť do postroja a dopriať svojmu partnerovi pocit, na ktorý nikdy nezabudne. Double Ball-R s vodeodolnou úpravou sa s vami rád pripojí v sprche alebo vo vani. Po použití je možné dildo ľahko vyčistiť vodou, jemným mydlom a trochou čističa hračiek. Pozdvihnite svoje potešenie do nových dimenzií s týmto nádherne sp

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Satisfyer Double Ball-R

Cena za Satisfyer Double Ball-R je 57.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Satisfyer Double Ball-R dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Satisfyer Double Ball-R – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24246.

Produkt Satisfyer Double Ball-R nájdete v kategórii

Análne dildá - Podobné produkty: Ouch! Ass Snake Dildo Black 100 cm, Doc Johnson Kink In Deep Anal Snake, Ouch! Ass Spike Dildo 20"

Análne pomôcky - Podobné produkty: Gläs Classic Glass Butt Plug, B Swish Bfilled Basic Plus Wave Slate, b-Vibe Vibrating Heart Plug S/M Pink, Nexus – Non Return Valve Anal Douche

PRE ŽENY - Podobné produkty: Dorcel Furious Rabbit 2.0 Thrusting and Rotating, Penthouse Sweet beast biela – L/XL, Satisfyer Sparkling Crystal, Vibračné Anal Drops plug