Sada sviečok TOYJOY Japanese Drip Candles farebná

8,60 

Katalógové číslo: 8713221829214 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

špeciálny vosk taviaci sa pri nízkej teplote
bezpečný pre ľudskú pokožku
nespáli kožu a nespôsobí poranenie
zmyselná vzrušujúca bolesť pre jedinečné bondage a BDSM hrátky
tenký dlhý dizajn pre jednoduchú manipuláciu
3 rôzne farby v jednom balení

Popis produktu:
Ste milovníkmi tajomných bondage či BDSM praktík a milujete ľahkú bolesť, ktorá stimuluje vašu túžbu a posilňuje rozkoš? Objavte kúzlo BDSM sviečok a okoreňte vaše obľúbené sexuálne techniky. V balení nájdete hneď tri sviečky v červenej, fialovej a čiernej farbe pre výnimočné potešenie. V prevedení unisex si ich užijú ženy aj muži. Hlavnou funkciou je naladiť atmosféru plápolajúcim plamienkom a následne nežne potrápiť vášho otroka.

Materiál a vzhľad:
Sviečky sú vyrobené z unikátneho vosku, ktorý sa taví pri nízkej teplote, takže kožu nespáli a nespôsobí žiadne poranenia, aby bolo vaše šantenie úplne bezpečné. Obsahujú ingrediencie, ktoré sú nezávadné a priateľské pre ľudskú pokožku. Horúci vosk spôsobuje príjemnú a vzrušujúcu bolesť, ktorá je pre tieto hry úplne žiaduca. Sviečky majú tenké a dlhé telo nenáročného dizajnu, takže dovolia jednoduchú manipuláciu.

Odporúčania a použitie:
Pri manipulácii s otvoreným ohňom dbajte na zvýšenú opatrnosť. Nenechávajte sviečku bez dozoru a neklaďte ju do blízkosti horľavých predmetov. Po zapálení chvíľku vyčkajte, nech sa roztopí dostatočné množstvo vosku a následne môžete nakvapkať vosk na telo.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sada sviečok TOYJOY Japanese Drip Candles farebná

Cena za Sada sviečok TOYJOY Japanese Drip Candles farebná je 8.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sada sviečok TOYJOY Japanese Drip Candles farebná dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sada sviečok TOYJOY Japanese Drip Candles farebná – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8713221829214.

Produkt Sada sviečok TOYJOY Japanese Drip Candles farebná nájdete v kategórii

SM, BDSM, fetiš - Podobné produkty: Bičík BAD KITTY HEART čierny, Overal Black Level lakovaný čierny S, Putá na nohy FETISH SUBMISSIVE ANKLE CUFFS VEGAN LEATHER, Šaty Black Level mini lakované čierne 2XL