Sada STA HARD ERECTOR SET

24,10 

Katalógové číslo: 716770058669 Kategória:

Popis

Súprava STA HARD ERECTOR SET v opojnej dymovej farbe. Túžite po posilnení, udržaní a alebo podpore erekcie, potom práve pre vás je tu táto sada -priehľadný valec umocní vaše vzrušenie a krúžok či manžeta ho podporí. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Sada obsahuje:
1. vákuová pumpa (dĺžka 20 cm, priemer 5,5 cm, materiál ABS – valec, TPR manžeta a PVC – balónik) Ako funguje vákuová pumpa? Použitie je jednoduché. Penis zasuňte cez manžetu do cylindra a začnite stláčať odsávací balónik. Balónik, svojou rozťažnosťou vytvára podtlak a váš penis sa tak prekrví a ztoporí – potom je pripravený k okamžitej akcii. Pre uvoľnenie pustite do vákuovej pumpy vzduch, tým, že stlačíte poistku pod balónikom.
2. vibračné vajíčko (pohon 2 AA batérie, materiál ABS)
3. dvojitý erekčný krúžok vedie cez penis aj pod semenníky, ideálny pre podporenie erekcie v kombinácii s vákuovou pumpou (materiál TPR)
4. manžeta na penis či vibrátor (materiál TPR)

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sada STA HARD ERECTOR SET

Cena za Sada STA HARD ERECTOR SET je 24.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sada STA HARD ERECTOR SET dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sada STA HARD ERECTOR SET – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770058669.

Produkt Sada STA HARD ERECTOR SET nájdete v kategórii

Sady erotických pomôcok - Podobné produkty: High On Love THE MINIS PLEASURE COLLECTION zlatá, Sada pre mužov CalExotics Remote Control Boxer Brief Set L-XL, You2Toys Candy Toy Set, Sada kolík a ŠTIPCE NA BRADAVKY