Sada krúžkov na penis CalExotics ISLAND 3 ks fialová

4,40 

Katalógové číslo: 716770021175 Kategória: Značka:

Popis

Ako si poradíte s týmito tromi stimulátormi nechávame len a len na vás. My vám akurát môžeme ukázať smer, ako sa s krúžkami na penis ISLAND súprava 3 ks purple pohrať. A to s jedným krúžkom, zrazu s dvoma alebo s tromi. Každá variácia skrýva iné stimulačné vzrušenie a ponúka mnoho uspokojivých vyvrcholení. Krúžky sú vyrobené z kvalitného gélového TPR materiálu. Krúžky ponúkame v rôznych farebných prevedeniach. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Parametre:

Farba: transparentná fialová
Materiál: TPR
Rozmery: small: 1 cm, 1,5 cm, 2 cm
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sada krúžkov na penis CalExotics ISLAND 3 ks fialová

Cena za Sada krúžkov na penis CalExotics ISLAND 3 ks fialová je 4.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sada krúžkov na penis CalExotics ISLAND 3 ks fialová dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sada krúžkov na penis CalExotics ISLAND 3 ks fialová – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770021175.

Produkt Sada krúžkov na penis CalExotics ISLAND 3 ks fialová nájdete v kategórii

Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Podobné produkty: Krúžok na penis Fun Factory NOS vibračný deep sea blue, Krúžok na penis Blush PLAY WITH ME THE PLAYER DOUBLE purple, Sada krúžkov a slučiek na penis ADDICTED TOYS FLEXIBLE 7 ks čierna, Manžeta na penis ULTIMATE STROKER BEADS