ROMP Beat

40,38 

Katalógové číslo: P20571 Kategórie: ,

Popis

Elegantný vibrátor pre dokonalé pocity vášne. Mierne flexibilné s rovným telom a so stimulačné textúrou pre intenzívnejšie zážitky. Zamatovo hebký silikón prvotriednej kvality, neuveriteľne výkonný motor s 10 hlbokými vibračnými a pulzačným režimy – to je náš nový Romp Beat.

 

  • 10 vibračných nastavenie
  • 6 rýchlostí a 4 režimy

 

Ovládanie: Podržte spodné tlačidlo power po dobu 3 sekúnd pre zapnutie. Vibrátor sa rozsvieti LED diódou a spustí svoju prvú vibráciu. Krátkymi stlačeniami tlačidla so symbolom vlnky meníte jednotlivé rytmy vibrácií a pulzácií. Vypnete ho opätovným dlhým podržaním tlačidla power po dobu cca 3 sekúnd.

 

Úzka špička uľahčujúce penetráciu, menšia veľkosť vhodná do kabelky či na cesty.

Elegantný a hravý vibrátor pre dokonalé pocity vášne! Mierne flexibilné s rovným telom a so stimulačné textúrou pre intenzívnejšie zážitky. Kvalitné zamatovo hebký silikón prvotriednej kvality, neuveriteľne výkonný motor s 10 hlbokými vibračnými a pulzačným režimy – to je náš nový Romp Beat.

 

  • 10 vibračných nastavenie
  • 6 rýchlostí a 4 režimy

 

Jednoduché ovládanie si ihneď obľúbite. Podržte spodné tlačidlo power po dobu 3 sekúnd pre zapnutie. Vibrátor vás privíta rozsvietením LED diódy a spustí svoju prvú vibráciu. Následnými krátkymi stlačeniami tlačidla so symbolom vlnky meníte jednotlivé rytmy vibrácií a pulzácií. Vypnete ho opätovným dlhým podržaním tlačidla power po dobu cca 3 sekúnd.

 

Úzka špička uľahčujúce penetráciu, menšia veľkosť vhodná do kabelky či na cesty.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí ROMP Beat

Cena za ROMP Beat je 40.38 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o ROMP Beat dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. ROMP Beat – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20571.

Produkt ROMP Beat nájdete v kategórii

Klasické vibrátory - Podobné produkty: Fun Factory Stronic Petite, Lola Games Fantasy Whaley, Satisfyer Hot Spot Warming G-spot vibrator, Satisfyer Big Heat Warming G Spot Vibrator

PRE ŽENY - Podobné produkty: Dream Toys ROMANCE Stacey, Rocks Off Naughty Boy Prostate, Europe Magic Wand Massager, Lovense Hush 2 Butt Plug XS 25 mm