Putá KLASICKÉ POLICAJNÉ KOVOVÉ krátke

7,70 

Katalógové číslo: 4892503003277 Kategória: Značka:

Popis

Putá sú najrozšírenejšou erotickou pomôckou pre vyznávačov nežných aj ostrejších BDSM hier. Sú vhodné pre začiatočníkov i pokročilých užívateľov. Zamknite svojho partnera/ ku a preskúmajte vaše fetiš fantázie s týmito pevnými policajnými putami. Krátka reťaz partnerovi nechá len veľmi málo priestoru k voľnému pohybu, čo viac umocní vzrušujúci pocit bezmocnosti. Putá možné otvoriť pomocou dvoch kľúčikov alebo bezpečnostných páčok umiestnených po bokoch pút. Pri takýchto hrach majte vždy na pamäti, že sa hra musí páčiť obom partnerom.

Prečo si vybrať putá KLASICKÉ POLICAJNÉ KOVOVÉ krátke:

pevné kovové putá s krátkou retiazkou
s bezpečnostnou poistkou na odomknutie pút
vhodná pomôcka k BDSM hrám, pre začiatočníkov i pokročilých
súčasťou balenia sú dva kľúčiky

Parametre:
Farba: strieborná
Materiál: tvrdená oceľ
Rozmery: celková dĺžka 26 cm, dĺžka retiazky 7 cm, dĺžka kľúča 4 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Putá KLASICKÉ POLICAJNÉ KOVOVÉ krátke

Cena za Putá KLASICKÉ POLICAJNÉ KOVOVÉ krátke je 7.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Putá KLASICKÉ POLICAJNÉ KOVOVÉ krátke dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Putá KLASICKÉ POLICAJNÉ KOVOVÉ krátke – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4892503003277.

Produkt Putá KLASICKÉ POLICAJNÉ KOVOVÉ krátke nájdete v kategórii

SM, BDSM, fetiš - Podobné produkty: Bič jazdecký Liebe Seele Shining Girl čierny, Prestieradlo lakované PURPLE 200×230, Sprcha análna CleanStream NOZZLE extra, Šaty Black Level mini lakované čierne 2XL