Pretty Love Anal Plug

26,73 

Katalógové číslo: P20521 Kategórie: ,

Popis

Chcete svojmu partnerovi alebo partnerke poskytnúť väčšie potešenie než ak kedykoľvek predtým?

Toto skvelé dildo je navrhnuté špeciálne pre stimuláciu prostaty a bodu G. Jeho dizajn a mäkký silikónový materiál uľahčujú vkladanie, takže je ideálny aj pre začiatočníkov. Toto dildo má prísavku, ktorú môžete ľahko pripevniť na akýkoľvek hladký povrch. Môžete ho tiež použiť napríklad v sprche.

Odporúčame použiť lubrikant na vodnej báze.

Hľadáte v spálni ďalšiu podporu a chcete svojmu partnerovi alebo partnerke poskytnúť väčšie potešenie ako kedykoľvek predtým?

Toto nádherné dildo je navrhnuté špeciálne pre stimuláciu prostaty a bodu G. Jeho dizajn a mäkký silikónový materiál uľahčujú vkladanie, takže je ideálny aj pre začiatočníkov. Toto dildo má praktickú prísavku, ktorú môžete ľahko pripevniť na akýkoľvek hladký povrch. Môžete ho tiež použiť v sprche alebo vo vani.

Odporúčame použiť lubrikant na vodnej báze.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pretty Love Anal Plug

Cena za Pretty Love Anal Plug je 26.73 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pretty Love Anal Plug dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pretty Love Anal Plug – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20521.

Produkt Pretty Love Anal Plug nájdete v kategórii

Análne pomôcky - Podobné produkty: Gläs Amethyst Rain Butt Plug, Glas Pure Indulgence Glass Anal Slider, Fun Factory Bootie – Černá M, Nexus Revo Stealth

PRE ŽENY - Podobné produkty: Love to Love Wonderlove Danger Pink, Basic loveballs silver, Nexus Ace Remote Control Butt Plug, KIXIES Monica – C