Pretty Love Alston fialová

49,96 

Katalógové číslo: P20426 Kategórie: ,

Popis

Vibrátor Alston

Pomůcka zaměřena svým zahnutím na dráždění bodu G. Zakončení pomůcky praktickým očkem pro snadné uchopení. Materiál jemný přejemný silikon. Vibrátor je vybavena 12 vibracemi. 

Nabíjení pomocí kabelu USB, který je součástí balení.

 

Vibrátor Alston

Pomůcka je vybavena 12 vibracemi. Vibrátor zaměřen svým zahnutím na dráždění bodu G. Zakončení pomůcky praktickým očkem pro snadné uchopení. Materiál jemný přejemný silikon.

Nabíjení pomocí kabelu USB, který je součástí balení.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pretty Love Alston fialová

Cena za Pretty Love Alston fialová je 49.96 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pretty Love Alston fialová dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pretty Love Alston fialová – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20426.

Produkt Pretty Love Alston fialová nájdete v kategórii

PRE ŽENY - Podobné produkty: Lelo Soraya – Ružová, Ouch! Realistic 7 Inch Strap-On, Iroha by Tenga – Kushi, Obsessive Alluria erotický župan – černá – S/M

Silikonové vibrátory - Podobné produkty: Fun Factory Dolly Bi – modrá, Shunga Zoa, PrettyLove Arthur, Vibrátor Therapy Zest