Plácačka JACK BOOT PADDLE 18

25,60 

Katalógové číslo: 847841060004 Kategória: Značka:

Popis

Plácačka JACK BOOT PADDLE 18 vierohodne napodobňujúca podrážku od topánky je pre vášnivcov, ktorí vyznávajú tvrdšie SM praktiky. Hravá a vtipná je táto kožená čierna podrážka.

Parametre:
Farba: čierna
Veľkosť: 46 cm
Materiál: PVC

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Plácačka JACK BOOT PADDLE 18

Cena za Plácačka JACK BOOT PADDLE 18 je 25.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Plácačka JACK BOOT PADDLE 18 dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Plácačka JACK BOOT PADDLE 18 – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 847841060004.

Produkt Plácačka JACK BOOT PADDLE 18 nájdete v kategórii

SM, BDSM, fetiš - Podobné produkty: Putá SCANDAL, Putá na ruky Liebe Seele Handcuffs vínové, Prestieradlo lakované TABOOM LUXURY BONDAGE ESSENTIALS čierne, Sada FF LIMITED EDITION LOVERS FANTASY KIT