Perifit Care+ Pelvic Floor Trainer App Controlled Lilac

269,19 

Katalógové číslo: P24237 Kategórie: , ,

Popis

Perifit Care+ Pelvic Floor Trainer App Controlled Lilac

Trenažér Perifit Care+ Kegel je určený pre všetkých s vagínou v každej životnej fáze, ktorí chcú obnoviť, regenerovať a posilniť svoje panvové dno. Tento anatomicky inteligentný panvový trenažér sa pohybuje spoločne s vašim telom tým, že ponúka viac možností pohybu, posilňuje vaše panvové svaly a pripravuje ich na reálne situácie. Patentovaná technológia dvojitého senzora vám prináša najpresnejšie meranie zo všetkých Kegelových trenažérov na trhu.

Vložte, trénujte, sledujte – a sledujte, ako vaše panvové svaly silnejú!

Špecialisti ho vyvinuli. Lekári odporúčajú.

Aplikácia na stiahnutie:

Perifit Care+ Pelvic Floor Trainer App Controlled Lilac

Perifit Care+ predstavuje novú silu pre revolučný tréning panvového dna! Kegelové loptičky Care+ sú menšie, silnejšie a ešte múdrejšie. Špeciálne navrhnuté pre ženy všetkých vekových kategórií, ktoré chcú obnoviť a posilniť svoje panvové dno zábavným a inovatívnym spôsobom.

S bezplatnou aplikáciou Perifit môžete cvičiť so 7 rôznymi programami. To vám umožní pracovať na silnejších svaloch panvového dna vlastným tempom a úrovňou. Nepríjemnosti ako nechcený únik moču, vyskočená maternica alebo ochabnutá pošvová stena po pôrode je možné takto vyriešiť pravidelným tréningom.

Kegelové loptičky Care+ sa ľahko vkladajú vďaka ich ergonomickému dizajnu a sú vyrobené z ultra mäkkého silikónu bezpečného pre telo. Na rozdiel od svojho predchodcu má Care+ flexibilný dizajn a je možné ho použiť v akejkoľvek požadovanej polohe. Či už stojíte, sedíte, ležíte, chodíte alebo cvičíte, dokonale sa prispôsobí vášmu telu.

Patentovaná technológia dvojitého senzora v kegelových guliach bola obnovená a teraz poskytuje ešte presnejšie meranie. Senzor vnútrobrušného tlaku rozpozná nesprávne kontrakcie, zatiaľ čo povrchový senzor meria vaše kontrakcie a relaxácie. Care+ má najpresnejšie meracie zariadenie zo všetkých kegelových trenažérov na trhu! To umožňuje Care+ presne cítiť, ako sa cvičenia vykonávajú, a prenášať potrebné informácie do aplikácie prostredníctvom nízkoenergetického pripojenia Bluetooth na konci. Bežný signál Wi-Fi alebo mobilná sieť je 100-krát silnejší ako signál Perifit, takže ho možno bezpečne používať.

V aplikácii môžete ľahko sledovať všetky svoje osobné výsledky a pokrok. To je motivujúce a pomôže vám to dosiahnuť váš cieľ ešte rýchlejšie.

Care+ je vybavená praktickou ťažnou šnúrou pre bezpečné vybratie po použití. Nemusíte sa báť batérií alebo zle umiestnených nabíjacích káblov; Care+ má malú vstavanú batériu, ktorá vydrží až 10 rokov.

V prípade lubrikácie odporúčame iba gély na vodnej báze,

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Perifit Care+ Pelvic Floor Trainer App Controlled Lilac

Cena za Perifit Care+ Pelvic Floor Trainer App Controlled Lilac je 269.19 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Perifit Care+ Pelvic Floor Trainer App Controlled Lilac dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Perifit Care+ Pelvic Floor Trainer App Controlled Lilac – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24237.

Produkt Perifit Care+ Pelvic Floor Trainer App Controlled Lilac nájdete v kategórii

PRE ŽENY - Podobné produkty: Doc Johnson Vac-U-Lock CodeBlack Realistic Dildo 30 cm, Easytoys Metal No.11, Black Velvets Vibrating Plug, We-Vibe Tango X

Vaginálne činky - Podobné produkty: FeelzToys Femmefit Pelvic Muscle Training Set 6ks, Glas Glass Yoni Eggs, Sweet Smile Kegel Training Balls, Dream Toys THE CANDY SHOP Lemon Squeeze

Venušine guličky - Podobné produkty: Svakom Phoenix, Shots Toys 10 Speed Remote Vibrating Egg Big Black, Easytoys Remote Control Vibrating Egg, Dream Toys THE CANDY SHOP Lemon Squeeze