Panák nafukovací BIG JOHN

30,90 

Katalógové číslo: 4892503021400 Kategória: Značka:

Popis

Nafukovací panák Big John dokáže so svojím vibračným penisom pekné kúsky. Vášnivo uspokojí každú ženu a pokiaľ práve nie ste milovníčkou tmavovlasých mužov, snáď Vás oblomia jeho chlapské prednosti. Vibračný penis s dĺžkou 17,5 cm a s priemerom 3 – 4 cm je neustále v pozore a kedykoľvek pripravený na vášnivé hry. Vibrácie možno regulovať pomocou posuvného kolieska na ovládači. Ďalšie produkty značky NMC nájdete tu.

Prečo si vybrať nafukovacieho panáka BIG JOHN:

nafukovací muž pre zábavu aj potešenie
maľované ochlpenie v oblasti hrudníka
vibračný penis na diaľkové ovládanie

Parametre:

Farba: telová
Materiál: PVC
Rozmery: životné (150 cm), dĺžka vibrátora 19 cm, priemer vibrátora 3 – 4,5 cm
Vibrácie: áno
Pohon: 2 x AA batérie
Upozornenie: Nezaťažujte panáka celou váhou, mohlo by dôjsť k deštrukcii! Pretrhnutie materiálu nie je dôvod na reklamáciu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Panák nafukovací BIG JOHN

Cena za Panák nafukovací BIG JOHN je 30.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Panák nafukovací BIG JOHN dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Panák nafukovací BIG JOHN – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4892503021400.

Produkt Panák nafukovací BIG JOHN nájdete v kategórii

Nafukovacie panny a nafukovací muži - Podobné produkty: NMC Jezebel, Panák nafukovací You2Toys Mista Cool XXX, Panák nafukovací You2Toys ANGELO, Nmc Just Jug´s Puppe