Nálepky Leg Avenue Rhinestone červené

14,00 

Katalógové číslo: 714718559735 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

lepidlo zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku
možnosť opakovaného použitia
tajomne zahalí a ozdobí telo
luxusný tvar mašličky s mnohými dekoratívnymi trblietavými kamienkami
podporia tajomne zvodnú atmosféru

Popis produktu:
Rada prekvapíte v spálni niečím novým, zaujímavým a originálnym? Otestujte jeho pozornosť a ozdobte svoje telo týmito fantastickými nálepkami na bradavky, ktoré podporia zvodnosť a tajomnosť pikantnej atmosféry vášho večera. Sú ideálne na striptízové ​​hry alebo ako doplnok erotickej bielizne a môžete ich použiť aj opakovane. V prípade potreby môžete použiť ďalšiu dávku lepidla na telo. Lepidlo nie je súčasťou balenia.

Materiál a vzhľad:
Samolepiace nálepky pikantnej červenej farby v tvare mašličky sú vyrobené z podkladu, ktorý je perfektne flexibilný a skvele sa prispôsobí vášmu telu. Trblietavý prach je ešte dekorovaný niekoľkými iskrivými brúsenými kamienkami z akrylu, ktoré magneticky pritiahnu pozornosť vášho náprotivku. Použité lepidlo na telo je zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku a zaručí, že budú dobre držať na svojom mieste.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nálepky Leg Avenue Rhinestone červené

Cena za Nálepky Leg Avenue Rhinestone červené je 14 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nálepky Leg Avenue Rhinestone červené dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nálepky Leg Avenue Rhinestone červené – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 714718559735.

Produkt Nálepky Leg Avenue Rhinestone červené nájdete v kategórii

Erotické šperky - Podobné produkty: Intímny šperk STRIEBORNÁ SADA, Me Seduce OP002 Black, Obojok BAD KITTY Rhinestone Choker, Nálepky Leg Avenue X Factor čierne