Nafukovací vankúš NMC DARK MAGIC portable inflatable cushion

34,30 

Katalógové číslo: 4897078628917 Kategória: Značka:

Popis

Holdujete vzrušujúcim hrám a chcete vyskúšať aj netradičné polohy v úplnom pohodlí? Vyskúšajte tento nafukovací vankúš NMC DARK MAGIC portable inflatable cushion a spoznajte tajomnú mágiu, ktorú vnesie do vašej spálne. Kvalitný a pevný PVC materiál vankúša v tvare trojuholníka perfektne podoprie vaše telo a dodá mu stabilitu. Ponúkne vám veľké množstvo polôh, ktoré ste predtým len ťažko mohli vykonať. Veľkou výhodou je jeho skladnosť a tým aj možnosť ho preniesť kamkoľvek, napríklad práve na dovolenku. Na bočných stranách disponuje úchytami pre ešte väčší komfort a tiež odnímateľnými putami na kovové karabíny. Pre umocnenie atmosféry je súčasťou balenia tiež dráždidlo v podobe čierneho jemného pierka na tyčinke z ABS plastu a bičíka z umelej kože. Pre prípad nehody nájdete v krabičke tiež set na opravu drobných dierok vo vankúši. Vankúš je konštruovaný na zaťaženie max. 90 kg. V prípade znečistenia vankúš po používaní utrite vlhkou handričkou.
Rozviňte svoju fantáziu a užite si zmyselné divoké hrátky. Erotickým spôsobom pošteklite vašu polovičku, alebo ju rovno spútajte a udrite podľa zásluh.

Prečo si vybrať nafukovací vankúš NMC DARK MAGIC portable inflatable cushion:

mäkký nafukovací vankúš v tvare trojuholníka pre rozšírenie vašich sexuálnych polôh
kvalitný a pevný PVC materiál
na bočnej strane má úchyty a odnímateľné putá na ruky s kovovou karabínou
rozvíja fantáziu a prebúdza tajomnú magickú atmosféru
perové dráždidlo a bičík v balení
súprava pre rýchlu a jednoduchú opravu drobných trhliniek
veľkosť vhodná pre prenos kamkoľvek budete chcieť
ľahká údržba aj inštalácia

Parametre:
Farba: čierna
Materiál: PVC materiál, ABS plast, kov, perie, PU materiál
Rozmery: šírka vankúša 60 cm, výška a hĺbka vankúša 36 cm, dĺžka dráždidlá 34 cm, dĺžka bičíka 32 cm, maximálne zaťaženie 90 kg

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nafukovací vankúš NMC DARK MAGIC portable inflatable cushion

Cena za Nafukovací vankúš NMC DARK MAGIC portable inflatable cushion je 34.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nafukovací vankúš NMC DARK MAGIC portable inflatable cushion dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nafukovací vankúš NMC DARK MAGIC portable inflatable cushion – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4897078628917.

Produkt Nafukovací vankúš NMC DARK MAGIC portable inflatable cushion nájdete v kategórii

SM, BDSM, fetiš - Podobné produkty: Putá na ruky Liebe Seele Equestrian hnedé, Pás cudnosti LOCKDOWN Chastity Cage malý, Putá na ruky BIJOUX INDISCRETS FROU FROU ORGANZA HANDCUFFS black, Pás cudnosti Mystim Pubic Enemy No. 1 zlatý