Mystim SULTRY SUBS E-STIM UNIT Channel 7

44,60 

Katalógové číslo: 4260152465171 Kategória: Značka:

Popis

Zaobstarali ste si u nás sadu MYSTIM Cluster Buster a radi by ste k tejto sade pripojili viac elektro pomôcok naraz? Potom vám ponúkame Mystim SULTRY SUBS E-STIM UNIT Channel 7, ktorý sa práve o toto postará. Stačí si ho kúpiť, zapnúť ovládač sady a tá vám sama ponúkne ďalší kanál pre možnosť napojenia ďalších hračiek. Diaľkový prijímač sa dobíja pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Tiež tu nájdete bipolárnu elektródu a kábel.
Mystim SULTRY SUBS E-STIM UNIT Channel 7 pracuje iba spoločne so zariadením Mystim Cluster Buster!

Upozornenie: Na zvýšenie vodivosti použite vždy špeciálny gél pre elektro sex. Nepoužívajte v oblasti srdca a hlavy, vyhnite sa aj oblasti krku, svalové sťahy môžu spôsobiť udusenie. Osoby s elektro alebo kovovými implantátmi, vrátane osôb s chorobami srdca by nemali elektro pomôcky používať bez konzultácie s lekárom. Nepoužívajte v tehotenstve. Nepoužívajte v blízkosti horľavých materiálov. Používajte len na nepoškodenú pokožku. Držte mimo dosahu detí. Používajte len originálne príslušenstvo.

Prečo si vybrať Mystim SULTRY SUBS E-STIM UNIT Channel 7:

diaľkový prijímač rozšíri možnosť využitia sady MYSTIM Cluster Buster s viacerými hračkami naraz
zabudovaná Li-on batéria sa dobíja pomocou priloženého USB kábla
podsvietené tlačidlo ovládania uprostred prijímača
bipolárna elektróda a kábel v balení
jednoduché ovládanie

Parametre:
Farba: čierna
Materiál: ABS plast, kov
Rozmery: priemer 6 cm, šírka 2,2 cm, dĺžka elektródy 10,5 cm, šírka elektródy 5 cm
Vibrácie: nie
E-stimulácia: áno
Pohon: nabíjateľná Li-on batéria
Technické dáta: intenzita 0 – 70 mA, frekvencie 5 – 70 Hz
Vodeodolnosť: nie
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mystim SULTRY SUBS E-STIM UNIT Channel 7

Cena za Mystim SULTRY SUBS E-STIM UNIT Channel 7 je 44.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mystim SULTRY SUBS E-STIM UNIT Channel 7 dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mystim SULTRY SUBS E-STIM UNIT Channel 7 – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4260152465171.

Produkt Mystim SULTRY SUBS E-STIM UNIT Channel 7 nájdete v kategórii

Elektro sex - Podobné produkty: Sada FF Series Shock Therapy LUV PADDLE, Elektrody Mystim ELECTRODES FOR TENS e-stim, Gél ElectraStim CONDUCTIVE 60 ml, Dilatátor ElectraStim Electro Urethral Sound 5 mm