Mr. Hankey’s Toys Seahorse XXL

241,92 

Katalógové číslo: P24357 Kategórie: , ,

Popis

Mr. Hankey’s Toys Seahorse XXL

Dildo Morský koník od Mr. Hankey’s Toys je krásne tvarované s veľmi zložitými detailmi, ako sú hrebene od špičky k základni, aby bola zaistená maximálna penetrácia a potešenie. Pokiaľ chcete cítiť hrbole, vyvýšeniny, rebrá a hrby, toto dildo dokonale splní vašu erotickú oceánsku fantáziu.

Rozmery:

  • celková dĺžka 38,48 cm
  • obvod pri hlave (ráfik) 19,30 cm
  • obvod blízko stredu 29,21 cm
  • obvod blízko základy 33,27 cm
  • vložiteľná dĺžka 33,02 cm

 

Mr. Hankey’s Toys Seahorse XXL

Je čas naskočiť na morského koníka a nechať ho, aby vás vzal do hlbín rozkoše! Toto exotické, oceánom inšpirované dildo morského koníka od Mr. Hankey’s Toys sa dodáva v piatich obľúbených veľkostiach: najmenšia veľkosť by mohla potešiť tých, ktorí sú relatívne nováčikovia vo vaginálnej alebo análnej hre s väčšími hračkami. Stredný štýl je pre tých, ktorí sú čiastočne skúsení, veľký pre starších skúsených hráčov, XXL pre nových hráčov, ktorí sa snažia dosiahnuť úroveň a monštruózne XXXL len pre tých najskúsenejších!

Dildo Morský koník je krásne tvarované s veľmi zložitými detailmi, ako sú hrebene od špičky k základni, aby bola zaistená maximálna penetrácia a potešenie. Pokiaľ chcete cítiť hrbole, vyvýšeniny, rebrá a hrby, toto dildo dokonale splní vašu erotickú oceánsku fantáziu.

Rozmery:

  • celková dĺžka 38,48 cm
  • obvod pri hlave (ráfik) 19,30 cm
  • obvod blízko stredu 29,21 cm
  • obvod blízko základy 33,27 cm
  • vložiteľná dĺžka 33,02 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mr. Hankey’s Toys Seahorse XXL

Cena za Mr. Hankey’s Toys Seahorse XXL je 241.92 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mr. Hankey’s Toys Seahorse XXL dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mr. Hankey’s Toys Seahorse XXL – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P24357.

Produkt Mr. Hankey’s Toys Seahorse XXL nájdete v kategórii

Dildá - Podobné produkty: SILEXD Model 1 Double Dong, Creature Cocks Silicone Unicorn Dildo, Dildo Dream Toys MR. DIXX DUAL DENSITY 7.6INCH telové, Dildo Blush B YOURS SWEET N HARD 4 fialové

Obrie dildá - Podobné produkty: Doc Johnson Vac-U-Lock CodeBlack Realistic Dildo 30 cm, Hung System Donkey Dildo Black, LoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12" Cock, DocJohnson Double Header Bender

PRE ŽENY - Podobné produkty: Blush Temptasia Heartbeat Panty Vibe with Remote Black-Pink, Erotický kostým Obsessive Student model 46183 – original S – M, Krásné punčochy Obsessive Letica stockings – černá – L/XL, Satisfyer Balls C03 double