Masturbátor Svakom CONNEXION SERIES ALEX NEO 2 INTERACTIVE THRUSTING modrý

132,20 

Katalógové číslo: 6959633101278 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

rukáv s výraznou stimulačnou textúrou z flexibilného realistického materiálu TPE
telo vyrobené z odolného ABS plastu s hygienickou krytkou
moderná automatická funkcia prirážania napodobňuje reálny sex
prepojenie s mobilnou aplikáciou
kompatibilný s interaktívnymi videami a webkamerami
spojenie s partnerom na diaľku odkiaľkoľvek na svete
dobíjanie pomocou priloženého USB káblu
jednoduché ovládanie a jednoduchá údržba

Popis produktu:
Páni, chceli by ste zažiť zatiaľ nepoznané pocity vyvolané pomôckou, ktorá všetku prácu odvedie za vás? Masturbátor Svakom CONNEXION SERIES ALEX NEO 2 INTERACTIVE THRUSTING obsahuje všetko, čo ste si zamilovali na pôvodnej verzii ALEX NEO, ale je vylepšený o mnoho skvelých detailov! Doprajte si vášnivé pôžitky a nekonečné blaho pomocou moderných funkcií, ktoré vás ohromia.

Materiál a vzhľad:
Telo je vyrobené z odolného ABS plastu v exkluzívnom designe tmavo modrej farby. Priehľadná hygienická krytka ho udrží v čistote a ponúkne tiež pohodlné cestovanie. Rukáv z hodvábne jemného realistického materiálu TPE s výraznou vnútornou stimulačnou štruktúrou je mäkký a roztiahnuteľný a dodá vám autentický pocit.

Funkcie a vlastnosti:
Vďaka jeho úplne automatickej funkcii zažijete výnimočné dráždenie, a to celkom bez námahy. Masturbátor sám pohybuje rukávom hore a dole, čím napodobňuje prirážanie, takže ho stačí len priložiť a užívať si. K dispozícii vám bude 7 úplne automatických módov, ktoré vás dovedú do úplnej extázy. ALEX NEO 2 má zabudovaný interaktívny program, ktorý umožňuje pomôcku napojiť na obľúbené 2D video či webkameru, pomocou ktorých budú ovládané prírazy na základe prebiehajúcej činnosti na videu.

Mobilná aplikácia:
Pripojenie k vášmu chytrému telefónu pomocou mobilnej aplikácie FeelConnect 3™ objavíte interaktívne videá, webkamery či prepojenie s vašou polovičkou odkiaľkoľvek na svete, takže vás môže zvádzať na diaľku. Aplikácia je zadarmo k stiahnutiu z vášho Google Play či App Storu. Aplikácia tiež rozšíri jeho ovládanie o ďalšie rytmy, ovládanie dotykom na displeji, hlasom či hudbou.
Malý tip od FLAGRANTI.sk ako darček pre vás. Na stránke pornhub.com nájdete množstvo interaktívnych videí celkom zadarmo! Nutná je iba registrácia a overenie emailové adresy, ktorá nič nestojí. Potom stačí v aplikácii vyfotiť QR kód zo stránky a prepojiť video s hračkou.

Vodeodolnosť a napájanie:
Masturbátor nie je prispôsobený na kontakt s vodou, zanesením vlhkosti do mechaniky prístroja by sa hračka mohla trvalo poškodiť. Energiu tomuto maznáčikovi dodá priložený USB kábel. Pre plné nabitie postačia 2 hodiny, aby potom vydržal 1,5 hodiny hrátok.

Ovládanie:
Jednoduchosť ovládania vás nadchne. Na tele pomôcky nájdete jediné tlačidlo. Zapnite masturbátor podržaním tlačidla so symbolom S po dobu 2 sekúnd. Krátkymi stlačeniami prepnete jednotlivé módy.
Pre prepojenie s mobilným telefónom si stiahnite do mobilu aplikáciu FeelConnect 3™. Uveďte masturbátor do pohotovostného režimu a zapnite aplikáciu. Teraz ho spárujte s telefónom pomocou tlačidla + v aplikácii.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Po každom použití vyberte rukáv, opláchnite ho pod vlažnou vodou. Po úplnom vysušení ho odporúčame občas poprášiť púdrom alebo kukuričným škrobom. Môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok. Masturbátor neponárajte do vody, utrite ho vlhkou handričkou a ihneď potom vysušte suchou handričkou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor Svakom CONNEXION SERIES ALEX NEO 2 INTERACTIVE THRUSTING modrý

Cena za Masturbátor Svakom CONNEXION SERIES ALEX NEO 2 INTERACTIVE THRUSTING modrý je 132.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor Svakom CONNEXION SERIES ALEX NEO 2 INTERACTIVE THRUSTING modrý dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor Svakom CONNEXION SERIES ALEX NEO 2 INTERACTIVE THRUSTING modrý – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6959633101278.

Produkt Masturbátor Svakom CONNEXION SERIES ALEX NEO 2 INTERACTIVE THRUSTING modrý nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor ARCWAVE POW zelený, Masturbátor YEQU Love Cup with voice, Masturbátor PLAYBOY Pleasure Solo Stroker čierny, Masturbátor TENGA Egg BOXY