Masturbátor SATISFYER POWER Connect App čierny

56,10 

Katalógové číslo: 4061504037332 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

Prepojenie a ovládanie pomocou mobilnej aplikácie
Neobmedzené množstvo programov vďaka aplikácii
Môže sa používať tiež bez aplikácie
14 rôznorodých vibračných programov
Funkcie pomôcky boli inšpirované orálnym sexom
2 motory zaisťujú stimulujúcu krúživú vibráciu
Plne vodotesný pre hrátky na súši aj vo vode
Hebký lekársky silikón
Skladný vďaka svojej veľkosti
Ľahká údržba
Magnetický USB kábel

Popis produktu:
Páni, túžite zažiť extatické momenty bez námahy? Máme pre vás riešenie. Masturbátor SATISFYER MEN+ CONNECT APP VIBRAČNÝ prepojený s mobilnou aplikáciou pre vás bude perfektným spoločníkom, naviac vám vďaka jeho vodotesnosti bude robiť spoločníka aj počas vodných radovánok.

Materiál a vzhľad:
Rukáv pomôcky je potiahnutý prvotriednym hodvábne jemným lekárskym silikónom, ktorý v kombinácii s ABS plastom na rukoväti tvoria perfektnú dvojicu pre vaše uspokojenie. Silikón preberá teplo, takže budete mať pocit skutočného ľudského kontaktu. Jeho elegantný čierny design poteší aj najnáročnejších kritikov. Veľkosť masturbátora a ergonomický vzhľad vám skvelo padne do ruky a uľahčí tak priebeh intímných momentov.

Funkcie a vlastnosti:
Masturbátor SATISFYER MEN+ vám učaruje svojimi dvoma tichými, ale veľmi výkonnými motormi, ktoré sú plne ovládateľné mobilnou aplikáciou, vďaka ktorej máte na výber nekonečnú škálu vibračných programov. Vibračné programy zabudované v masturbátore boli inšpirované a navrhnuté podľa orálneho sexu.

Mobilná aplikácia:
Oceňovaná aplikácia Satisfyer Connect je pre vás zadarmo k stiahnutiu pre iOS i Android a ponúka naozaj bohatú paletu využiteľnosti. Veľké množstvo prednastavených režimov v knižnici, vytvorenie vlastnej krivky či sekvencie vibrácií, zdieľanie s ostatnými užívateľmi, ovládanie hlasom alebo prepojenie na diaľku s telefónom partnera. Zaujímavou funkciou je synchronizácia hudby s vibráciami, a to z vášho playlistu vrátane možností prepojenia so Spotify. Môžete ho ovládať tiež pomocou chytrých hodiniek. V aplikácii tiež vidíte stav nabitia batérie.

Vodotesnosť a napájanie:
Masturbátor je plne vodotesný, takže ho so sebou môžete vziať na mokré hrátky do vane či sprchy. Doprajte si relaxačný kúpeľ a ovládanie cez aplikáciu prenechajte partnerke, uvidíte, ako vzrušujúce môže byť odovzdanie kontroly! Energiu tomuto krasávcovi doplníte pomocou magnetického USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Pre plné nabitie postačí 5 hodín v zásuvke.

Ovládanie:
Jednoduché ovládanie vás nadchne. Na rukoväti SATISFYER MEN+ sú obyčajné dve tlačidlá. Pridržaním tlačidla s troma zátvorkami po dobu 2 sekúnd hračku zapnete a vypnete, pridržaním po dobu 4 sekúnd aktivujete Bluetooth pre pripojenie k mobilnej aplikácii a krátkymi stlačeniami zvýšite vibrácie. Tlačidlo s dvoma zátvorkami snižuje silu vibrácií.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití pomôcku opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Slovná značka a loga Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie týchto značiek spoločnosti EIS GmbH je na základe licencie. Apple, logo Apple a Apple Watch sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc., názov Android a logo sú ochranné známky a vlastníctvo spoločnosti Google LLC. Funkcie Satisfyer App a Bluetooth® sú k dispozícii u jedného zo zahrnutých produktov. © 2020 EIS GmbH, všetky práva vyhradené.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor SATISFYER POWER Connect App čierny

Cena za Masturbátor SATISFYER POWER Connect App čierny je 56.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor SATISFYER POWER Connect App čierny dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor SATISFYER POWER Connect App čierny – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4061504037332.

Produkt Masturbátor SATISFYER POWER Connect App čierny nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor TENGA AIR FLOW Cup STRONG, Masturbátor SATISFYER MEN CLASSIC strieborný, Masturbátor TENGA AIR Tech REGULAR, Masturbátor TENGA Flip Zero Electronic vibračný biely