Masturbátor Mystim OPUS E DONUT VERSION

68,50 

Katalógové číslo: 4260152463504 Kategória: Značka:

Popis

Ste priaznivci elektro sexu a máte radi poriadnu autoerotickú jazdu? Vyskúšajte niečo nové a objavte silu stimuláciou elektrickými výbojmi. Tento luxusný masturbátor Mystim OPUS E DONUT VERSION vás presvedčí, že sa už nikdy nebudete chcieť ukájať iba vlastnou rukou. Nádherný dizajn obalu z odolného ABS plastu ukrýva väčšie tajomstvo, než si myslíte. Pod viečkom sa nachádza rukáv v univerzálnom tvare z termoplastického elastoméru, ktorý verne napodobňuje ľudskú kožu, perfektne prijíma teplo a dokáže ho udržať, čo ponúka vskutku autentický prežitok zo zasunutia. Roztiahnuteľný vstup je širšieho charakteru, takže pojme aj väčší objem vašej pýchy. Čo vás iste prekvapí je vnútorný stimulačný tunel, ktorý vyvoláva úplne dokonalý dráždivý pocit každým pohybom. Jeho záhyby, drážky a výstupky sú inšpirované análnom vnútrom, takže takmer nespoznáte rozdiel od naozajstného sexu.
Masturbátor sa od iných ale líši ešte ďalšiou funkciou, a to je možnosť použiť ho aj ako elektro pomôcku. Je bipolárny, čo znamená, že elektródy môžete zapojiť akokoľvek a nemusíte si lámať hlavu na akú stranu patria. S kontaktmi sa prepoja vďaka silnému neodymovému magnetu. Jediné čo teda potrebujete je zdroj, ktorý pošle do masturbátora elektrické výboje. Zdroj nie je súčasťou balenia, avšak nájdete ho v našej ponuke. Môžeme vám odporučiť napríklad skvelý CLUSTER BUSTER, ktorý vám ponúkne aj diaľkové ovládanie pre sólovú či párovú bezdrôtovú zábavu a má mnoho elektro režimov. V balení tiež objavíte adaptér pre 2 mm vstupy, ktoré sú kompatibilné so všetkými zariadeniami značky Mystim. Ak skombinujete úžasný tunel a elektro stimuláciu, čaká váš penis príjemné brnenie, mierne šklbanie alebo až silnejšie pulzácie, ktoré vám spôsobia fantastické výbušné orgazmy. Masturbátor je bez elektro pripojenia vodeodolný, takže ho môžete vyskúšať aj v sprche.

Pripojenie k elektro stimulácii: Vytiahnite rukáv masturbátora a do dierok na bokoch zastrčte opatrne elektródy magnetom smerom dole. Zasuňte takto upravený rukáv späť do obalu a zatraste s ním párkrát pre prípadné upevnenie magnetov. Do dna obalu zasaďte diaľkový prijímač zdroja, prípadne zacvaknite adaptéry a pripojte sa k zdroju. Vaše hrátky môžu začať. Pre ovládanie elektrických výbojov sa ďalej riaďte návodom použitého zdroja.
V prípade lubrikácie doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu. Celú našu ponuku nájdete tu.
Po každom použití stačí vložku masturbátora vytiahnuť a poriadne prepláchnuť pod teplou vodou bez použitia mydla. Odporúčame použiť čistič erotických pomôcok a po úplnom vysušení poprášiť púdrom na masturbátory alebo kukuričným škrobom.

Upozornenie: Na zvýšenie vodivosti použite vždy špeciálny gél pre elektro sex. Nepoužívajte v oblasti srdca a hlavy, vyhnite sa aj oblasti krku, svalové sťahy môžu spôsobiť udusenie. Osoby s elektro alebo kovovými implantátmi, vrátane osôb s chorobami srdca by nemali elektro pomôcky používať bez konzultácie s lekárom. Nepoužívajte v tehotenstve. Nepoužívajte v blízkosti horľavých materiálov. Používajte len na nepoškodenú pokožku. Držte mimo dosahu detí. Používajte len originálne príslušenstvo.

Prečo si vybrať masturbátor Mystim OPUS E DONUT VERSION:

pánska erotická pomôcka v univerzálnom tvare s možnosťou elektro stimulácie
vnútorný stimulačný tunel dvojitej hustoty s imitáciou bodu G
kvalitný veľmi príjemný termoplastický elastomér napodobňujúci ľudskú kožu
širší veľmi rozťažný a prispôsobivý vstup
v balení odpovedajúce elektródy a adaptéry s 2 mm vstupom
o kontakt sa postarajú silné neodymové magnety
nádherný dizajnový obal z odolného ABS plastu
ľahká údržba

Parametre:

Farba: telová, čierna, ružová
Materiál: termoplastický elastomér, ABS plast, neodymový magnet, poniklovaná oceľ
Rozmery: celková dĺžka 21,6 použiteľná dĺžka 18 cm, priemer roztiahnuteľný od 1,5 cm
Vibrácie: nie
E-stimulácia: áno
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor Mystim OPUS E DONUT VERSION

Cena za Masturbátor Mystim OPUS E DONUT VERSION je 68.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor Mystim OPUS E DONUT VERSION dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor Mystim OPUS E DONUT VERSION – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4260152463504.

Produkt Masturbátor Mystim OPUS E DONUT VERSION nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor OTOUCH Airturn 2 červený, Masturbátor Hidden Desire BANGERS Tight Flip Fucker Pussy and Mouth, Masturbátor Kiiroo FEEL KENZIE TAYLOR STARS COLLECTION, Masturbátor FLESHLIGHT GO Surge Vagina telový