Masturbátor HANDY Interactive 1.1 čierny

211,70 

Katalógové číslo: 7090053283836 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

podlhovasté telo z odolného ABS plastu prvotriednej kvality
návlek z jemného realistického materiálu TPE
fantastické stimulačné drážkovanie pre dokonalé orgazmy
vymeniteľné návleky uchytené suchým zipsom
automatické prírazy ponúknu až 600 úderov za minútu
prepojiteľný cez bluetooth aj Wi-Fi
pracuje s interaktívnymi videami aj VR realitou
vďaka sieťovému adaptéru ponúkne hrátky bez vyčerpania

Popis produktu:
Páni, doplňte svoju zbierku o erotickú pomôcku, ktorá zmení váš pohľad na zmyselnú autoerotiku a už nikdy sa na vašich orgazmoch nenadriete. Vďaka tomuto revolučnému masturbátoru povznesiete vašu extázu na úroveň sci-fi. Škandinávsky minimalistický dizajn, výnimočné materiály a špičková technológia, ktorá vám ponúkne automatické pohyby napodobňujúce sex či pohyb ruky. Je prepojiteľný cez bluetooth aj Wi-Fi, takže vám ponúkne širokú škálu bohatého a neskrotného uspokojenia.

Materiál a vzhľad:
The Handy sa skladá z okrúhleho podlhovastého tela, ktoré je vyrobené z odolného ABS plastu prvotriednej kvality a z návleku s jedinečnou stimulačnou štruktúrou z hodvábne jemného realistického materiálu TPE. Ten vyniká vysokou pružnosťou a dokáže skvele prijímať a udržať ľudské teplo pre úplne autentické zážitky. Vďaka rafinovanému spôsobu uchytenia pomocou širokého suchého zipsu je ideálny pre akúkoľvek dĺžku aj priemer penisu, takže si jeho služby vychutnajú všetci muži. Dokonca k nemu môžete pripevniť akýkoľvek masturbátor s priemerom tela do 6,5 cm. Ovládacie tlačidlá nájdete na zadnej strane tela, takže sa s ním naozaj dobre a pohodlne manipuluje.

Funkcie a vlastnosti:
Vo valci sa ukrýva oceľová skrutkovitá tyč, ktorá plynule pohybuje jazdcom hore a dole. Je možné ovplyvniť rýchlosť, ale aj dĺžku dráhy, čím si nastavíte presne taký režim, aký je pre vás najintenzívnejší. Môže ísť o dlhú masáž celého penisu od 10 úderov za minútu až po krátku a rýchlu masturbáciu so 600 údermi za minútu. Automatické prírazy vám doprajú luxusnú imitáciu sexu bez námahy, vedúcu k dokonalému uspokojeniu.

Bezpečné pripojenie:
Pre fascinujúce orgazmy využite možnosti prepojenie zmyslovej aj vizuálnej stránky. Mastubátor je prepojiteľný s mobilnou aplikáciou Handyverse pomocou Bluetooth 4.2 aj s vaším PC a VR okuliarmi vďaka Wi-Fi 2,4 Ghz. Jedine tak využijete jeho možnosti na maximum. Je kompatibilný s prémiovými interaktívnymi videami vďaka veľkému množstvu tých najlepších partnerov na handyfeeling.com a prepojiteľný s virtuálnou realitou. Ponúka taktiež aktualizáciu firmvéru a bezpečné pripojenie bez akéhokoľvek účtu či zberu dát.

Vodeodolnosť a napájanie:
Zariadenie nie je vodeodolné a nie je určené na šantenie v sprche alebo vo vani.
O napájanie sa postará priložený sieťový adaptér. Má dostatočnú dĺžku kábla na komfortné používanie.

Použitie a ovládanie:
Dodajte návleku dostatočné množstvo gélu, nasaďte ho na penis a až potom ho zafixujte pásikom suchého zipsu. Vzhľadom k automatickému jazdcovi taktiež dbajte na bezpečnosť pri držaní prístroja. Odporúčame ho pridržiavať za vrchnú čiapočku tak, aby sa prsty nedostali do dráhy.
Pri použití samotného prístroja pripojte napájací kábel a masturbátor sa ihneď zapne. Chvíľku vydržte, prístroj sa nakalibruje a potom bude plne pripravený. Krátkym stlačením vrchného tlačidla power ho uvediete do chodu. Jazdec sa začne pomaly pohybovať. Krátkymi stlačeniami tlačidla doprava zvyšujete rýchlosť pohybu až do doby, kým LED dióda neukáže červené svetlo. V tomto momente ste na jeho maxime. To isté platí pri všetkých ostatných funkciách. Tlačidlo hore a dole potom ovláda dráhu jazdca. Spodné tlačidlo v tvare – ovláda kompatibilitu s Wi-Fi. Masturbátor potom pozastavíte opätovným krátkym stlačením tlačidla power.
Pripojenie s Wi-Fi taktiež nie je zložité. Je však potrebné prvé nastavenie. Podržte spodné tlačidlo – po dobu 3 sekúnd. LED dióda sa rozbliká a na vašom telefóne v nastavení vyberte Wi-Fi s názvom HANDY. Po pripojení sa dostanete do rozhrania s nastavením. V ponuke kliknite na Setup Wi-Fi, vyberte vašu Wi-Fi sieť a nechajte masturbátor nakonfigurovať. Potom tu nájdete kód, ktorý si skopírujte. Ukončite konfiguráciu kliknutím na Quit Setup. Na masturbátore krátko stlačte tlačidlo – a vyhľadajte stránku handyfeeling.com. Tu vložte kód, ktorý ste si skopírovali a vaša zábava môže začať.
Viac informácií a inštruktážnych videí nájdete na stránkach handysetup.com.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu návleku.
Pred aj po každom použití opláchnite návlek pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ho zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť. Telo masturbátora vždy odpojte od siete, utrite vlhkou handričkou a potom ho suchou handričkou vysušte.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor HANDY Interactive 1.1 čierny

Cena za Masturbátor HANDY Interactive 1.1 čierny je 211.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor HANDY Interactive 1.1 čierny dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor HANDY Interactive 1.1 čierny – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7090053283836.

Produkt Masturbátor HANDY Interactive 1.1 čierny nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor TENGA DUAL SENSATION Cup, Masturbátor Kiiroo KEON Automatic Masturbator, Seven Creations Robotic Mouth, Masturbátor TENGA SD ORIGINAL VACUUM Cup GENTLE