Masturbátor FUCK ME SILLY DUDE

425,60 

Katalógové číslo: 603912298468 Kategória: Značka:

Popis

Táto replika svalnatého mužského tela s dildom o rozmere 20 cm Fuck Me Silly DUDE, poskytuje opakované uspokojenie. Príjemný materiál TPR s termoreguláciou sa dokáže prispôsobiť vašej teplote a zlepšiť tak váš zážitok. Dildo je skutočnou pomyselnou "čerešnička na torte" vďaka svojim proporciám a perfektne spracovaným detailom vrátane semenníkov a obnaženého žaluďa. Balenie obsahuje lubrikačný gél, Toy Cleaner a Extreme Revive púder. V prípade lubrikácia doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu. Celú našu ponuku nájdete tu. Pred a po každom použití doporučujeme ošetriť čističom erotických pomôcok. Stačí iba nasadnúť a nechať sa unášať na vlne fantázie s masturbátorom FUCK ME SILLY DUDE. Je spoľahlivým spoločníkom a rozhodne vás nenechá na holičkách, keď práve beží v televízii futbal.

Prečo si vybrať masturbátor FUCK ME SILLY DUDE:

verná napodobenina mužského svalnatého tela
vyrobené z materiálu verne napodobňuje ľudskú pokožku, ktorý dobre preberá teplo
perfektné prepracovanie detailov dildá aj s obnaženým žaluďom a semenníkmi
ľahká údržba
balenie obsahuje lubrikačný gél, Toy Cleaner a Extreme Revive púder

Parametre:

Farba: telová
Materiál: TPR materiál
Rozmery: dĺžka 69 cm, šírka 48,3 cm, výška 29 cm, dĺžka dilda 20 cm, hmotnosť 11,5 kg
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor FUCK ME SILLY DUDE

Cena za Masturbátor FUCK ME SILLY DUDE je 425.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor FUCK ME SILLY DUDE dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor FUCK ME SILLY DUDE – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 603912298468.

Produkt Masturbátor FUCK ME SILLY DUDE nájdete v kategórii

Nafukovacie panny a nafukovací muži - Podobné produkty: Panna nafukovacia CalExotics Sure Thing, NMC Fatima Fong Love Doll, Panák nafukovací Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating, Panna nafukovacia CalExotics Gia Transsexual