Masturbátor Doc Johnson Main Squeeze Endurance Trainer Pussy

42,80 

Katalógové číslo: 782421072940 Kategória: Značka:

Popis

Páni, chcete svoju partnerku dlho a perfektne uspokojovať? Potom sa na to pripravte. Nič nejde hneď a aj vaša sexuálna výdrž potrebuje trochu tréningu. S masturbátorom Doc Johnson Main Squeeze Endurance Trainer vás bude cvičenie naozaj baviť. Tento unikátny odliatok lasturky s neuveriteľne vychytanými autentickými detailmi je vyrobený z veľmi príjemného realistického materiálu ULTRASKYN ™, ktorý sa vyznačuje imitáciou ľudskej kože, perfektne prijíma telesné teplo a dokáže ho udržať, takže zásun bude úplne prirodzený. Vnútorný tunel má drážkovanú dráždivú štruktúru, aby boli pocity maximálne vzrušujúce. Rebrovaný dizajn vás bude o orgazmus pokúšať každým pohybom a na vás je vydržať čo ako najdlhšie. Tým trénujete svoju výdrž, ktorú potom vaša polovička iste ocení. Rukáv je vložený do púzdra z odolného ABS plastu, ktorý má príjemnú povrchovú úpravu a dobre sa drží v ruke. Vďaka viečku sa s ním dá pohodlne cestovať. Má otvor so zlatou plastovou doštičkou, ktorá pri stlačení vyvinie tlak na vašu pýchu, čo ešte zintenzívni skvelý zážitok. Doštička je doplnená o magnetky, aby sa vždy vrátila na svoje pôvodné miesto. V spodnej časti nájdete ventil pre reguláciu vnútorného podtlaku. Masturbátor je vodeodolný, takže ho môžete vyskúšať aj v sprche alebo vo vani.
Majte svojho osobného trénera doma, kedykoľvek dostanete chuť. Táto lekcia vás bude určite baviť viac, než vo fitku.
Z gélov vždy vyberte len lubrikanty na báze vody, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití stačí vytiahnuť rukáv masturbátora, obrátiť ho naruby a umyť teplou vodou bez použitia mydla. Po úplnom vysušení ho odporúčame občas poprášiť púdrom alebo kukuričným škrobom. Môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok.

Prečo si vybrať masturbátor Doc Johnson Main Squeeze Endurance Trainer Pussy:

luxusná pánska erotická pomôcka v tvare vagíny
autentický odtlačok lasturky so všetkými detailmi
kvalitný veľmi príjemný realistický materiál ULTRASKYN ™ napodobňujúci ľudskú kožu
veľmi rozťažný a prispôsobivý vstup
vnútorný tunel je rebrovaný pre intenzívnejšie zážitky a tréning výdrže
pohodlná zmena tlaku jednoduchým stlačením doštičky na obale z odolného ABS plastu
ventil pre reguláciu vnútorného podtlaku napodobňuje sanie
ľahká údržba

Parametre:

Farba: telová, čierna, zlatá
Materiál: ULTRASKYN ™, ABS plast
Rozmery: celková dĺžka 23 cm, použiteľná dĺžka 20 cm, priemer roztiahnuteľný
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Masturbátor Doc Johnson Main Squeeze Endurance Trainer Pussy

Cena za Masturbátor Doc Johnson Main Squeeze Endurance Trainer Pussy je 42.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Masturbátor Doc Johnson Main Squeeze Endurance Trainer Pussy dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Masturbátor Doc Johnson Main Squeeze Endurance Trainer Pussy – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 782421072940.

Produkt Masturbátor Doc Johnson Main Squeeze Endurance Trainer Pussy nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor FLESHLIGHT Quickshot Vantage transparentný, Masturbátor FLESHLIGHT Eva Lovia Sugar, Masturbátor TENGA AIR Tech GENTLE, Sada masturbátorov Dream Toys THE GIRL NEXT DOOR TINA telová